Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Чи можна отримати грошову компенсацію за невикористані щорічні відпустки?

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Трудове право

Чи можна отримати грошову компенсацію за невикористані щорічні відпустки?

   

Грошову компенсацію за невикористані дні щорічних відпусток можуть виплатити тільки в кількох випадках, зазначених в ст. 83 КЗпП України:

 

-         при звільненні працівника ( в цьому випадку виплачується компенсація за всі невикористані дні  щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей);

 

-         у випадку переведення працівника на роботу на інше підприємство (за бажанням працівника може зберігатися весь період невикористаних відпусток, які він використає на новому підприємстві  або працівник може отримати компенсацію);

 

-         актуальність виплати грошової компенсації для працівника, який продовжує працювати на підприємстві може бути в тому випадку, якщо його щорічнна відпустка є більшою 24 дні. За наступні дні належної йому відпустки може бути виплачена компенсація. Якщо працівник має право на додаткову відпустку на дітей, то він до частини щорічної відпустки  може доплюсувати 7 днів додаткової відпустки на дітей, а за решту невикористаної щорічної відпустки взяти компенсацію).

 

-        у разі смерті працівника. В цьому випадку грошова компенсація за невикористані щорічні та додаткові відпустки працівникам  на дітей виплачується спадкоємцям.

 

 Застереження! Ні в якому не допускається грошова компенсація за невикористані щорічні чи додаткові відпустки працівникам до 18-ти років.