Чи продовжується відпустка, якщо працівник захворів під час відпустки?

Друк

Трудове право

Чи продовжується відпустка, якщо працівник захворів під час відпустки?

  

Так. У відповідності до ст. 78 КЗпП України, дні тимчасової непрацездатності,  засвідченої  у встановленому порядку, до щорічних відпусток не включаються.

 Тобто, якщо працівник пред”явив лікарняний лист, відпустка продовжується на час, вказаний у лікарняному.