Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Салон-магазин Геліос

Салон-магазин Геліос
WaySearch вул. Мазепи, 59 м. Івано-Франківськ Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб-сайт
Факс: (0342)731-300
Моб. телефон: 067-60-90-714

Продаж, встановлення кондиціонерів;

Електрообігрівачі,-каміни;

Зволожувачі та осушувачі повітря;

Стабілізатори напруги Елім;

Припливно-витяжна вентиляція.

ПОСТІЙНО ДІЮЧІ ЗНИЖКИ!


Сьогодні на ринку кліматичної техніки працюють сотні компаній. Змушені констатувати той факт, що далеко не всі фірми вважають своїм обов’язком надавати споживачу своєчасну допомогу при виборі обладнання, а також надавати гарантійне та сервісне обслуговування, яке є необхідним для надійної роботи кондиціонера протягом тривалого часу.

Що необхідно знати при покупці кондиціонера.

1. Кондиціонер не є стандартною побутовою технікою, яку достатньо включити в розетку – і вона вже працює. У цьому випадку найголовнішим є не сам прилад, а те наскільки професійно його буде встановлено та наскільки професійним буде його гарантійне та сервісне обслуговування.
2. Повірте, що проблему мікроклімату Вашої оселі зможуть вирішити лише спеціалізовані фірми, які мають щонайменше один рік досвіду роботи на кліматичному ринку. Такі компанії , як правило, надають повний спектр послуг – від підбору до монтажу, та обслуговування кондиціонерів, при цьому маючи у розпорядженні висококваліфікований персонал та значні технічні ресурси, включаючи наявність складу запчастин. 
3. Погодьтеся, що жодна серйозна компанія, яким би бізнесом вона не займалася, ніколи не зможе запропонувати Вам сучасне обладнання та високий рівень сервісу за низькими цінами.
Не довіряйте дешевій техніці та безкоштовному монтажу.
4. Обираючи спеціалізовані компанії, які пропонують послуги по кондиціонуванню приміщень, дізнайтесь думку Ваших знайомих або друзів – у кого вже є кондиціонер, чи задоволені вони роботою обладнання та якістю наданих послуг, чи були в них проблеми з гарантійним або сервісним обслуговуванням встановленої техніки.
5. Наявність високоякісного обладнання найпрестижніших марок, оснащених за останнім словом техніки, зовсім не гарантує відсутність проблем, пов’язаних з «людським фактором» – кваліфікацією та рівнем підготовки технічного персоналу, який здійснює підбір, монтаж та технічне обслуговування кондиціонерів. Тому, звертаючись у спеціалізовану кліматичну фірму, переконайтесь у тому, що досвід роботи на ринку та кваліфікація персоналу дозволяє їй виконати ту роботу, яку Ви їй доручаєте.
Поцікавтесь, які саме послуги Вам можуть запропонувати.
Дізнайтесь про наявність ліцензій та сертифікатів, які є необхідними для виконання відповідних робіт. Запитайте, скільки часу знадобиться для виконання всього комплексу робіт, включаючи монтаж кондиціонера.
6. Пам’ятайте, що для правильного підбору обладнання та вибору місця для його встановлення, менеджер-проектувальник повинен відвідати приміщення, яке Ви плануєте кондиціювати.
Під час візиту менеджера-проектувальника обов’язково задайте йому всі питання, що стосуються нюансів роботи кондиціонера у Вашому приміщенні, висловіть можливі побажання та попросіть надати Вам у письмовій формі повний список запропонованих послуг з розцінками.
Прислухайтесь до його рекомендацій. 
Поцікавтесь, хто саме та яким чином буде здійснювати гарантійне обслуговування встановленого Вам кондиціонера.
Зважте, що гарантійне обслуговування повинно виконуватись фірмою, яка здійснює монтаж, та те, що серйозні компанії ніколи не візьмуться за гарантійне обслуговування кондиціонера, який був встановлений будь-ким.

7. При заключенні договору з фірмою на монтаж та обслуговування кондиціонера, зверніть увагу на те, щоб у тексті договору були вказані всі послуги, обговорені раніше, а також строки проведення робіт по установці обладнання 

8. Візьміть до уваги, що гарантійне та сервісне обслуговування – це не одне й те саме. Гарантійне обслуговування надається виробником тільки через уповноважені кліматичні компанії, які як правило являються дистриб’юторами даної марки. Термін гарантії кондиціонерного обладнання зазвичай не перевищує одного року.


Сервісне обслуговування необхідне для забезпечення основних параметрів роботи кондиціонера для уникнення передчасного виходу з ладу и не зводиться до простої заміни батарейок у пульті дистанційного керування або чистці фільтрів. Це комплекс робіт, які періодично проводяться, та які вимагають від персоналу кліматичних фірм високого рівня теоретичної підготовки та певних практичних навиків.

9. Під час монтажу кондиціонера дайте можливість спеціалістам зробити свою роботу ретельно та не поспіхом – адже від якості проведених робіт багато у чому залежить тривалість терміну служби Вашого кондиціонеру. Приймаючи роботу, попросіть монтажників ознайомити Вас з основними прийомами роботи з кондиціонером


Область,країна: Івано-Франківська область
Добавлено: 2010-05-14 14:02:52    Просмотров: 96
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds