Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Експертна оцінка

Луцьк Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Контактна особа: Микола
Телефон: 050 2345 202
Факс: 0332 774455

Експертна оцінка майна, нерухомості, обладнання, автомобілів, оцінка відшкодування матеріального збитку.

Всі операції з нерухомістю: купівля, продаж, юридичний супровід.ТзОВ “Західний регіональний консалтинг центр” засноване 22 серпня 2002 року.Здійснює діяльність з експертної оцінки майна та майнових прав на основі сертифікату суб’єкта оціночної діяльності ФДМУ № 4359/05 від 15.10.2005 року. у регіоні


ТзОВ “Західний регіональний консалтинг центр” засноване 22 серпня 2002 року.
Здійснює діяльність з експертної оцінки майна та майнових прав на основі сертифікату суб’єкта оціночної діяльності ФДМУ № 4359/05 від 15.10.2005 року. у регіоні.
Нашими постійними клієнтами є провідні підприємства м. Луцьк, м. Червоноград, м. Сокаль та регіону, м. Жовква та Жовківському район, нашими послугами користуються як фізичні так і юридичні особи, ми пройшли акредитацію в банківських установах і виконуємо оцінку заставного майна при отриманні кредитів в Ощадному банку та інших.
Нашими послугами користуються підприємства середнього та малого бізнесу, фізичні особи, яким ми забезпечуємо кваліфіковане вирішення поставлених перед нами задач з оцінки, та забезпечуємо якісне консультування щодо предмету експертної оцінки.
Результати експертної оцінки, виконані нашими спеціалістами, використовуються для встановлення розміру орендної плати в разі оренди державної власності, надання кредиту під заставу, встановлення страхової вартості об’єкта та матеріальних збитків в разі виникнення страхового випадку, купівлі-продажу пакетів акцій підприємств, встановлення ринкової вартості нерухомості при купівлі-продажу, при заставі або уступці прав вимоги, при передачі в лізинг майна та інше.
На сьогоднішній день ТзОВ “Західний регіональний консалтинг центр” розширили свою діяльність на інші регіони, ми заснували філії товариства у м. Луцьк, м. Жовква, та у м. Львові.

Спеціалісти ТзОВ “Західний регіональний консалтинг центр” кваліфіковано виконають експертну оцінку майна та майнових прав, забезпечать оперативність та конфіденційність надання послуг Вашим клієнтам.Область,країна: Волинська область
Добавлено: 2010-01-26 13:21:07    Просмотров: 684
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds