Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Пожежний контроль.

Пожежний контроль.

 

Контроль за пожежним станом здійснюють інспектори пожежної служби, які мають право проводити пожежні перевірки приміщень у  будь-який час,  але ОБОВ'ЯЗКОВО ЗА УМОВИ ПРИСУТНОСТІ ВЛАСНИКА ЧИ ЙОГО ЗАСТУПНИКА, який зобов'язаний надавати інспектору пояснення чи документи, що стосуються пожежної безпеки, а також зупиняти виробничий процес, якщо є загроза пожежній безпеці, до моменту усунення виявлених недоліків, а також застосовувати штрафні санкції до підприємства та притягати посадових осіб до адміністративної відповідальності.

 

Органи пожежного контролю здійснюють ПЛАНОВІ ТА ПОЗАПЛАНОВІ перевірки. Варто переконатися чи справді ваше підприємство включено до списку підприємств, які плануюються перевірятися.

 

Увага! ПОЗАПЛАНОВІ перевірки щодо пожежної безпеки, НЕ ПРОВОДЯТЬСЯ, якщо СПД уклало договір страхування  цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди.

 

Пам'ятайте, органи пожежного контролю можуть накладати адміністративний штраф за створення перешкод до перевірок, а у випадку систематичної відмови в допуску контролюючого органу  до законної перевірки, це може бути розцінене як грубе порушення, що надає підстави навіть для ліквідації підприємства.

 

За порушення встановлених законодавством норм пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі, що завдала шкоди майну чи здоров'ю людей, передбачена кримінальна відповідальність.

 

Неправомірні  дії  чи несправедливі санкції пожежних інспекторів можуть бути оскаржені до вищого органу протягом 5-ти днів. Але, пам'ятайте, ПОДАЧА СКАРГИ НЕ ПРИПИНЯЄ ВИКОНАННЯ ПОСТАНОВИ.

Якщо в результаті скарги, постанову було змінено чи скасовано, то за шкоду, завдану суб'єктам підприємницької діяльності, органи державного пожежного нагляду відповідальності не несуть.

 

Отже, що стосується пожежної безпеки, то все таки, краще мати на підприємстві весь арсенал пожежної літератури, дотримуватись всіх необхідних вимог пожежної безпеки, проводити пожежні інструктажі з працівниками, проводити навчання пожежної безпеки у відповідності до встановлених норм, підтримувати у робочому стані всі засоби пожежної безпеки та ін.,  в залежності від виду діяльності підприємства.

 

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ІНФОРМАЦІЯ

Экология и бытовая химия

energia_svarki

Cалон-магазин «ЭНЕРГИЯ СВАРКИ» является региональным дистрибьютором следующих производителей сварочного оборудования - ABICOR BINZEL, DECA, ERGUS, AWELCO, GYS, IMSMISHELENERGY WELDING, тм «MAXIMA PLUS» .

Завод ГЕРМЕТИК УНИВЕРСАЛ

Наше предприятие является производителем гидроизоляционных эластомерных материалов торговых марок МАГЭЛАСТ, БИТЭЛАСТ, УЛЬТРАСИЛ, ГЕРМАБУТИЛ

інтернет магазнин

Канцтовары,бумага офисная

  • Своевременная поставка канцелярских товаров домой и в офис

vse-tut.com.ua/site/imena

Як назвати дитину.

Коментус - модуль комментариев для сайта

Коментус - модуль комментариев для сайта

Дитя


Ноу-хау - многоразовый подгузник

Вы хотите для своего ребенка создать подгузник, который сочетает в себе лучшие достоинства
многоразовых и одноразовых подгузников, при этом затраты на его изготовление и эксплуатацию стоят сущие копейки
Если да, то эта страничка для вас

Империя Пенсионеров


Недвижимость

 

Недвижимость Вашей мечты. Квартиры в новостройках.

 

Загородные дома. Дом на берегу моря. 

 

Оптимизация и раскрутка сайтов

 

SOKALBUD - деревянные дома в Украине

КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ Івано-Франківськ

Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації "Кінологічна Спілка України"

Ваш дім

Запах рідного дому завжди супроводжує Вас, де б Ви не були. І не важливо, чи відлучилися від дому на кілька хвилин, чи це триває  десятиліття.  Ви завжди пізнаєте його за будь-яких обставин.

сервис по оказанию услуг и выполнению различных поручений во Львове

Вручение цветов и подарков к назначенной дате
покупка и доставка адресату лекарств, продуктов и т.д. 
встреча передач на вокзале, аэропорту и доставка адресату
фотографирование интересующих объектов (разрешенных для съемки) 
услуга «тайный покупатель» (Mystery Shopping) 
справки по интересующему вопросу 
и многое другое  

ЗооКнига - видавничо-книготорговельна компанія

Издание, оптовая и розничная торговля литературой о животных (собаках, кошках, птицах, лошадях, грызунах, рептилиях и др.), охоте и рыбалке, садоводству и цветоводству, книги по ветеринарной медицине. Представительство издательств "Аквариум", "Дельта М", "Софион" в Украине.

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти