Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Обладнання для вугілля

Обладнання для вугілля
WaySearch Барселона Іспанія Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб-сайт
Контактна особа: Польчій Олег Іванович
Моб. телефон: +380509543588

Стаціонарні  і пересувні «Установки для вдування пилевугільного палива» (Іспанія)  для тунельних і кільцевих печей є  оптимальною  системою  по  використанню  вугілля  замість газу при випаленнi  цегли. Економія затрат по енергоносіях   в 2 – 2,5 рази в порівнянні з газом. Перевага пилевугільного ОБЛАДНАННЯ  в порівнянні  з методом подрібнення  вугілля, це мікронізація твердого палива до100 мікрон, що підвищує продуктивність печі і знімає проблеми золи.


Компанія  «Beralmar» (Іспанія) пропонує  Вам вирішення будь-яких технічних завдань по будівництву та модернізації цегельних заводів потужністю 15 – 120 млн., умовної цегли в рік,  включаючи  дослідження  сировини,  постачання обладнання,  шеф-монтаж  і пуско-наладку обладнання «під ключ» з гарантійними випробуваннями.        При цьому Ми використовуємо як нове, так і відновлене обладнання, що знижує Ваші витрати.          Система  випалення  і сушки цегли і черепиці виконується  як на газу так і на вугіллі, мазуті і т.п..


Область,країна: Дніпропетровська область
Добавлено: 2010-06-22 13:03:22    Просмотров: 306
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds