Компания "Портал"
лидер по поставке и
монтаже лифтов
и эскалаторов
http://tehportal.com.ua
 Izamet
Лифты Izamet 
 идеальное
 соотношение
 цены и качества 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

"Троянда" ТзОВ

Каховська, 39
79040 Львів

ТзОВ ‘‘Троянда’’ займається проектуванням, виробництвом та монтажем торгового обладнанняз 1995 року.У своїй роботі ми робимо акцент на виготовленні максимально якісною, затребуваною і доступній замовнику продукції. Дані пріоритети дозволили за час роботи успішно реалізувати велику кількість проектів різного рівня складності, напрацювати досить солідну клієнтну базу, розвинутися в технічному плані. Серед наших клієнтів  досвідчені підприємці, а так само і ті, хто відкриває свій перший магазин. 

Наша мета знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта, врахувати персональні потреби як великих організацій, так і підприємців-початківців. 

Наше виробництво має обладнання для порізки ДСП, ДВП, МДФ, пластику, крайкування ДСП, МДФ (прямолінійного і радіусного),обробки алюмінієвого профілю. Ми постійно розвиваємося, освоюємо нові технології. Наявність власної виробничої бази, великий асортимент матеріалів для виготовлення обладнання, добре налагоджений механізм взаємодії з постачальниками матеріалів, складський запас, власний транспорт - всі ці чинники позитивно впливають на собівартість нашої продукції і визначення цінової політики нашого підприємства.


Область,країна: Львівська область

ТзОВ "Іглу"

Кульпарківська, 95, корп. 2а
79021 Львів

Холодильне, торгове, технологічне обладнання для ресторанів, барів, магазинів, супермаркетів (вітрини, бонети, шафи, стелажі, скрині)  Промисловий холод (компресори, випарники, конденсатори, агрегати, автоматика). Проектування, монтаж, сервіс, ремонт. прямі поставки від виробника ( "Igloo", "ES-System K", "SWEP","G?ntner AG & Co. KG", Danfoss” та інші)Область,країна: Львівська область

Гастро-Клімат

вул. Керченська,15 Львів

Компанія Гастро-Клімат пропонує широкий асортимент товарів:

кондитерське обладнання,  кухонне, барне  обладнання,

кухонні меблі – столи виробничі , мийки, стелажі,

сушки для ресторанів, кафе, піцерій, фастфудів, їдалень, готелів.


Область,країна: Львівська область
НВП

НВП "ІМВО", ТзОВ

вул. Ангеловича, 28
79016 Львів
НВП "ІМВО" є провідним вітчизняним виробником стелажних систем.Науково-виробниче підприємство “ІМВО” спеціалізується у сфері складського стелажного устаткування і спеціальних сталевих конструкцій. На двох заводах ми здійснюємо виробництво продукції найвищої якості. Системний підхід, професійність і точність, досвід та іноваційність складають основу нашого ділового підходу. ІМВО є надійним та професійним партнером у виробництві складських стелажних систем, розробці планів складів, проектуванні і впровадженні спеціальних рішень для складування та комісіонування. Для наших клієнтів ми здійснюємо поставки і встановлення стелажних систем. Ефективна координація поставок та монтажних робіт забезпечують нашим замовникам вчасну реалізацію проектів. Ми виробляємо, також, сталеві конструкції споруд, автомобільні розбірні мости, сталеві конструкції дорожньої інфрастуктури. Всі процеси виробництва і продукція сертифіковано в системі УкрСепро. У нас значний досвід співробітництва з європейськими компаніями з виробництва та поставок виробів по субконтрактингу. Наші інженери застосовують сучасні системи СADCAM. Матеріали та комплектуючі вироби проходять належний вхідний контроль і постачаються фірмами, котрі пройшли спеціальну процедуру відбору.
Система управління якістю ІМВО сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001-2001.

Область,країна: Львівська область

Стелажі : Галсофт

Князя Романа, 6
79005 Львів
Металеві стелажі від виробника: складські, архівні, торгівельні, побутові
Сейфи для документів, для зброї, стінні.Сейфи вогнетривкі.Шафи металеві для документів, для одягу.
Пересувні драбини.Висока якість від українського виробника.

Область,країна: Львівська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds