Компания "Портал"
лидер по поставке и
монтаже лифтов
и эскалаторов
http://tehportal.com.ua
 Izamet
Лифты Izamet 
 идеальное
 соотношение
 цены и качества 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

ТзОВ "Іглу"

WaySearch Кульпарківська, 95, корп. 2а
79021 Львів Україна Email: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Веб-сайт
Телефон: (032) 295 02 25
Факс: (032) 295 54 27
Моб. телефон: +38067 673 21 25

Холодильне, торгове, технологічне обладнання для ресторанів, барів, магазинів, супермаркетів (вітрини, бонети, шафи, стелажі, скрині)  Промисловий холод (компресори, випарники, конденсатори, агрегати, автоматика). Проектування, монтаж, сервіс, ремонт. прямі поставки від виробника ( "Igloo", "ES-System K", "SWEP","G?ntner AG & Co. KG", Danfoss” та інші)ТОВ “ІГЛУ” працює на ринку торгового та промислового холодильного обладнання з 2001 року. За останні 5 років нами було здійснено монтаж 39 супермаркетів (з торговими площами більше 400 м2). З них для корпорації “ПАККО” (мережа супермаркетів “ВОПАК”) - 17 супермаркетів, для ТОВ “КРИМФРУКТ” (мережа супермаркетів “ЯБЛОКО”) - 6 супермаркетів, для ТОВ “555” (мережа супермаркетів “555”) - 5 магазинів, для ТОВ ТК „ІНТЕРМАРКЕТ” (мережа магазинів “БАРВІНОК”) 6 маркетів, та багато інших, менших за площею магазинів.

Разом з тим ТОВ “ІГЛУ” здійснила комплексне оснащення більш ніж 50 потужних камер для зберігання і заморожування продуктів на території України та Білорусії: МПК ДП „Росана” (Рогатинський м’ясо-переробний комплекс), ПП „Полуботкін” (Кам'янець-Подільський), СПК „Прогрес” (Білорусь, с. Вертєлішки) та інші. Маємо досвід проектування та оснащення камер для довготривалого зберігання овочів та фруктів.

Ми пропонуєм холодильне обладнання таких провідних фірм: холодильні компресора, агрегати, ресивера – „Bitzer” (Німеччина), „Copeland” (Німеччина); випарники, конденсатори - „G?ntner ” (Німеччина), „Goedhart” (Голландія); холодильна автоматика - „Danfoss” (Данія), „CAREL”, „Alco CONTROLS”; електрична автоматика – „Moeller” (Німеччина), „Schneider” (Франція); фреони – „DuPont”; мастила „Shell”.

На сьогоднішній день ТОВ “ІГЛУ” забезпечує гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування 32 супермаркетів та підприємств громадського харчування для мереж “ПАККО”, “555”, “ПУЗАТА ХАТА”, “МЕТРО МЕДІЯ” та ін.

Область,країна: Львівська область
Добавлено: 2010-01-21 17:16:16    Просмотров: 495
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds