Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Дошкільна освіта

Дошкільна освіта
WaySearch Вовчинецька, 30
76018 Івано-Франківськ Україна Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Контактна особа: www.smileykids.if.ua
Телефон: +380342503698
Моб. телефон: +380505846317

Клуб дошкільного розвитку «Смайлик» розпочав свою роботу в 2007 році  як перший приватний заклад навчання та розвитку діток дошкільного віку в Івано-Франківську.

У нашому клубі малятам від 2 до 6 років пропонується прийняти участь в загально-розвиваючих заняттях під назвою «Ігрова кімната», розпочати вивчення англійської мови, вдосконалити своє вміння читати, рахувати, розвинути дрібну моторику рук, логічне мислення, увагу, пам'ять, а також проявити свої творчі здібності та фантазію на заняттях «Розвиваючі ігри» та «Арт- студія».


Дітям, 5-6 років пропонується відвідати курс «Підготовка до школи».Восени 2009 року «Смайлик» також відкрив сімейний фітнес-клуб і тепер радо запрошує діток починаючи з 1 року та їх батьків на спільні спортивні заняття. Малята від 1 до 3 років з насолодою пограються зі своїми мамами на заняттях «Мама і Я», навчаться виконувати різноманітні спортивні дії та рухи, повторювати рухи педагога, а також перебувати в колективі однолітків та взаємодіяти з іншими дітьми.

Дітки 3-7 років навчаться танцювати своїх найперших таночків та отримають необхідну базову підготовку для подальшого професійного навчання танцями, а також подарують своїм батькам радість своїх перших концертних виступів.Хлопчики та дівчатка 4-7 та 10-14 років запрошуються на заняття Бойовим Гопаком, які проводяться Президентом обласного осередку Міжнародної федерації Бойового Гопаку Віктором Павлів.Як стверджують фахівці, заняття бойовим гопаком дуже благотворно впливають на розвиток опорно-рухового апарату дитини, зокрема хребет та поставу, що стає надзвичайно важливим в перших класах школи, коли дітки змушені по кілька годин перебувати за партами без руху. Значна увага на заняттях приділяється вихованню у дітей високих моральних принципів, звички до самодисципліни, поваги до старших і любові до рідної землі.

В ранкові та вечірні години «Смайлик» пропонує дорослим заняття Пілатесом, Степ- та Танцювальною аеробікою, Танцем Живота.Щодня з 10:00 до 22:00 на вас чекає тренажерний зал «Смайлика», оснащений сучасними тренажерами.Послуги, що надаються клубом, здійснюються на підставі ліцензії управління освіти Івано-Франківської ОДА від 04.12.2008 року.«Смайлик» – це клуб, який завжди радий бачити Вас та ваших діток!


Область,країна: Івано-Франківська область
Добавлено: 2010-07-15 12:17:37    Просмотров: 623
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds