Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Мир посуды

Херсон

ЧП ПКФ «Барс-Херсон» за 17 лет работы на рынке посуды сформировал оптимальный ассортимент товара по ценам, которые могут  заинтересовать.

Мы являемся импортерами ТМ «Олаф», посуды, известной низкими ценами и высоким качеством, изделий из нержавеющей стали производства Индия и с ценами на порядок ниже, чем у аналогичных товаров.


Область,країна: Херсонська область

АСД-експрес С.Т.І.

Львів
Служба кур'єрської доставки "АСД-експрес С.Т.І."

Кур'єрська доставка документів, кореспонденції, посилок, вантажів, квітів, масові розсилки (подарунки, поліграфія) в будь-яку точку України і закордон.


Область,країна: Львівська область
ПП

ПП"Укрбудпостач-06"

Леніна ,205
08114 с.Гореничи

Приватне підприємство „Укрбудпостач-06”працює на ринку будівельних матеріалів та з надання послуг  з 2004 року .Компанія постійно розширює асортимент продукції для будівництва, а також поповнює парк автомобільною та спецтехнікою. Ми завжди із задоволенням допоможемо Вам з доставкою будівельних матеріалів, послугами спецтехніки, розробкою котлованів, вивезенням будсміття  тощо. Наша компанія молода, але вже досить впевнено зарекомендувала себе на ринку послуг та товарів, своєю наполегливою  працею ми задовольняємо попит кожного клієнта .Ми  готові до обговорення до обговорення оптимальної ціни, якості, термінів і часу доставки матеріалів по місту Києву (є дозвіл на проїзд  в центр міста)  та області. Ми з радістю приймаємо замовлення як на великі так і на дрібні партії.

Ми дотримаємося принципу: „ Кожний потенційний замовник має стати нашим постійним клієнтом” .Основні види діяльності компанії-це забезпечення об”єктів будівництва міста та області такою продукцією, як: пісок річковий та яружний, глина, грунт на підсипку, грунт рослинний,  щебінь в асортименті, відсів, керамзит, камінь бутовий, піщаник, бетон .Маючи власні автомобілі та механізми, компанія оперативно і своєчасно надає  послуги самоскидів, автокранів, гусеничних та колісних  екскаваторів, маніпулятора, міксера,  гідромолота, трала. Ми також виконуємо планування територій, вивіз будсміття, розробку котлованів, підсипку, комплекс земляних робіт.


Область,країна: Київ

ТК Приходько

Симиренко
03134 Киев

Автоперевозки по Киеву и Украине собственным транспортом от 0,1 до 10тн. Грузчики. Нал/безнал/НДС 

 Транспортная компания Приходько предлагает воспользоваться нашими услугами автоперевозок предприятиям, организациям и частным лицам, возможна оплата в наличной, безналичной форме, а также с НДС. 

Опыт работы в течении 5 лет, наличие большого парка автомобилей от 0,1 до 20тн объемом от 3 до 90 куб, индивидуальный подход к каждому заказу, оперативность и высокий профессионализм наших сотрудников гарантируют Вам высокое качество предоставляемых услуг.

Область,країна: Київ

Музей воды интернет маг

Киев

Интернет-магазин Музей воды. Киев. Фильтры и системы очистки воды разных производителей. Продажа, монтаж, обслуживание.

Картриджи. Доставка по Украине.

Бонусная система, Аквафор, Райфил, Гейзер, Барьер, Brita, Наша вода, Filtop, Bluefilters.

Системы обратного осмоса, умягчители, фильтры предварительной очистки, фильтры-кувшины, форум о воде, статьи о фильтрах


Область,країна: Київ

A-V-Shop (Одесса)


65000 Одесса

Товары, представленные в нашем онлайн-магазине доступны для покупки в г.Одессе, Одесской области и в регионах Украины.Мы предлагаем широкий выбор аудио, видео-, компьютерной, бытовой техники по конкурентоспособным ценам.

 


Область,країна: Одеська область

Карго Экспресс

Туполева, 12а Киев

Мы предоставляем такие услуги как:  грузовые перевозки по Украине;  грузоперевозки по Киеву и области;  офисный переезд;  переезд квартиры; дачный переезд  ;доставка грузов;  организация перевозок;упаковка груза перед транспортировкой; услуги грузчиков; и прочие транспортные услуги.


Область,країна: Київ
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds