Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

інформаційні агенства

газети

журнали

кіно

книги

програмне забезпечення

радіо

телебачення

телекомунікації

 

Правозахисна група УНІКОЛ

м.Героїв УПА,72
79015 Львів
Наша компанія надає повний спектр колекторських послуг для фізичних осіб, суб'єктів малого та середнього бізнесу, великих підприємств на всій території України, а також надає консалтингові послуги - повний спектр юридичних послуг.

Область,країна: Львівська область

Вугілля взамін газу

Барселона

Стаціонарні  і пересувні «Установки для вдування пилевугільного палива» (Іспанія)  для тунельних і кільцевих печей є  оптимальною  системою  по  використанню  вугілля  замість газу при випалення  цегли. Економія затрат по енергоносіях   в 2 – 2,5 рази в порівнянні з газом. Перевага пилевугільного ОБЛАДНАННЯ  в порівнянні  з методом подрібнення  вугілля, це мікронізація твердого палива до100 мікрон, що підвищує продуктивність печі і знімає проблеми золи.


Область,країна: Львівська область

ГКІТІ

вул. В. Великого, 33
79026 Львів
Громадський Клуб інтелектуально-творчої ініціативи «Династія» - це громадська неприбуткова організація, яка об’єднує понад 200 підприємців малого та середнього бізнесу для задоволення та захисту їх законних інтересів, ефективного розширення кола ділових контактів, спільного оперативного захисту майнових прав суб’єктів господарювання.
Основними напрямками роботи Клубу є надання охоронних, юридичних, фінансово – економічних, навчально – методичних та рекламно – інформаційних послуг, а також консультація з питань безпеки бізнесу.

Область,країна: Львівська область

Книжкові джерела книги

Бузкова, 2
79035 Львів

Книжкові джерела ТзОВ, розпочало свою діяльність на книжковому ринку Західної України в грудні 2003 року, постійно розширюючи асортимент книжкової продукції і географію ринку збуту, завжди пропонує клієнтам взаємовигідні умови співпраці, для гуртових покупців діє гнучка система знижок та заохочень.

Гуртівня пропонує споживачам широкий вибір україномовної книжкової продукції, найширше представлена продукція вітчизняних книговидавців.


Область,країна: Львівська область

Готель-ресторан "Оскар"

Тиха
82200 Трускавець

Візитною карткою готелю «Оскар» є сервіс, гідний королівських осіб, і саме час скористатися нагодою і відчути себе одним із них. Наш бутик-готель – це неперевершений відпочинок, як взимку, так і влітку, це вишуканий інтер’єр 18 номерів, із яких кожний має індивідуальний стиль, зали для зустрічей європейського рівня, шеф-кухар нашого ресторану, котрий своїми кулінарними шедеврами вмить підкорює серця.

Саме у нас ви зможете поринути в атмосферу релаксу, яку створять спеціалісти Медичного центру природного оздоровлення «Оскар», відновити сили і отримати виключно позитивну енергію. Метод очищення організму, пропонований у нашому центрі, науково підтверджений і запатентований. Ви водночас маєте можливість отримати неймовірний відпочинок у Трускавці й покращити здоров’я.


Область,країна: Львівська область
Дизайн інтерєрів

Дизайн інтерєрів

Львів

Дизайн інтер*єрів  житті кожної людини є мрія про власний будинок, чи своє помешкання , І завжди в уяві ми малюємо гарні картинки. Та ось довгоочікувана мрія збулась, і перед Вами стає питання що, і як робити, щоб будинок чи квартира набули омріяного вигляду, а особливо були несхожими на інших. 

 Безумовно, кожна людина талановита. але самому втілити ідею в життя не завжди вдається. Не вистачає часу та сил на біганину по магазинах в пошуках відповідних матеріалів, на пояснення що, де, і як робочим, а ще би розібратись що таке багети чи кесони… 

 Вирішив змінити інтер’єр чи озеленити ділянку, варто подумати, чи не простіше звернутись до спеціалістів та зекономити свій час та сили?Область,країна: Львівська область
НД ПП

НД ПП "ТСП"

Львов

Науково-дослідне приватне підприємство "ТСП"

·                   Проектирование и внедрение программно-аппаратных комплексов, автоматизированных систем управления производственными процессами, распределенных систем сбора информации.

·                   Разработка проектов и монтаж систем электроснабжения объектов различной сложности.

·                  Проектирование и создание систем в области компьютерных технологий и их внедрение.

·                   Проектирование, создание и внедрение встраиваемого электронного  оборудования и программного обеспечения, работающего в режиме реального времени.


 


Область,країна: Львівська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds