Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Аптеки

Ветеринарна справа

Клініко-діагностичні центри

Лабораторії

Медичні інститути

Медичні заклади, центри

Медичні комісії, експертиза

Медичні препарати

Медична допомога

Медичне обладнання та матеріали

Народна медицина

Нетрадиційна медицина

Оздоровчі комплекси, санаторії, курорти

Оптика

Приватний лікар

Санітарно-епідеміологічні служби

Станції переливання крові

Стоматологія

Фармацевтика

 

ОТЕЛ НПК

Харьков
 

Расходомеры, расходомеры-счетчики жидкости электромагнитные, расходомеры-счетчики газа, молокосчетчики; криогенное оборудование: программные замораживатели, системы контроля криохранилищ - основные направления деятельности.

.


Область,країна: Харківська область

ФОП Черняк О.М.

Київ
Стоматологическое, зуботехническое оборудование, инструменты, материалы.
Область,країна: Київ
Санаторій Аквадар

Санаторій Аквадар

вул.Лісова,1
20100 смт.Маньківка
Для дорослих - це місце, куди не долинають звуки суєти шумного мегаполісу, для дітей - це світ природи і незабутніх вражень. 
Санаторій «Аквадар» пропонує відпочинок та оздоровлення в будь-який час року, як для втомлених від міського  гаму, так і для всіх, хто бажає зайнятися своїм здоров'ям.
Широкий спектр пропозицій, за індивідуально обраною програмою для здоров'я, з використанням природних радонових вод, лікувальних грязей (грязь Куяльницького лиману, Сакська грязь, бішофіт), фізіотерапії, бальнеотерапії, лікувального масажу, соляної шахти, а також різних програм по догляду за тілом і обличчям.

«Аквадар» сьогодні - це сімейний центр куди їдуть відпочивати, як з усіх куточків України, так і зарубіжжя, з метою відпочити і розслабитися, заспокоїти нерви і полікуватися. Для досягнення цієї мети санаторій у своєму розпорядженні має  сучасне бальнеологічне відділення, лікувальна база якого застосовується на основі передових технологій водолікування і елементів SРА-комплексу.

Область,країна: Черкаська область

Центр семейной стоматогогии

пр-т.Н.Бажана, 12 А Киев

«Центр семейной стоматологии» – первая и на сегодняшний день единственная в Украине частная клиника, где вам не только предложат полный спектр стоматологических услуг, научат правильно ухаживать за зубами; здесь также работает отделение челюстно-лицевой хирургии, специализирующееся на исправлении врожденных и приобретенных дефектов и патологий.


Область,країна: Київ

Стандарт-М, ООО, НПФ

вул. Перемоги, 48 Запоріжжя

Види діяльності підприємства:

- Обладнання для автосервісу;- Обладнання для АЗС;

-Лабораторне обладнання;- Випробувальне обладнання;- Вимірювальні прилади;- Вимірювальний інструмент;- Ремонт вимірювальних приладів та обладнання з предявленням в держповірку.


Область,країна: Запорізька область

Наркоцентр

Одесса
Лечение алкогольной и наркотической зависимости.Выведение из запоя.Кодирование,блокада,подшивка от алкоголя или наркотика.
Область,країна: Одеська область
Інтернет-магазин Neways

Інтернет-магазин Neways

Тернопіль
У нашому асортименті Ви знайдете: біологічно активні добавки та засоби для красивого волосся, декоративну косметику True Touch і товари для дітей, товари для догляду за автомобілем і будинком, товари для спорту та фітнесу.
Область,країна: Тернопільська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds