Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

KinderMag

Киев

 Детский интернет-магазин KinderMag.com.ua рад предоставить Вам огромный выбор товаров для детей самого разного возраста - от младенца до школьника.

Мамы, которые посетят наш сайт, смогут найти у нас много интересного и полезного для себя – это товары для грудного вскармливания и детской гигиены.

Чтобы облегчить вам заботу и уход за вашим малышом, мы предлагаем приборы и приспособления, которые помогут это сделать: радио и видео-няни, подогреватели и стерилизаторы бутылочек для питания, постельные принадлежности с подогревом, электронные термометры и весы, рюкзачки – переноски, слинги, детские коляски.


Область,країна: Київ

Шкільна форма

Львів
Основний напрямок діяльності – стильна шкільна форма і ділові костюми для дітей різного шкільного віку. В асортименті також різні варіанти нарядних костюмів для хлопчиків та блузи, сарафани, брюки для дівчаток. Моделі постійно оновлюються.Ми як вітчизняний виробник пропонуємо відмінне обслуговування, систему знижок та оптимальне співвідношення ціни та якості.Шукаємо надійних партнерів для співпраці в усіх регіонах України.Приймаємо замовлення від колективів на пошиття стильної шкільної форми.Наш девіз: Порядність та повага до клієнта та любов до дітей!
Область,країна: Львівська область

гімназія "Європа"

Санаторна
02096 Київ

Гімназія "Європа" — заклад освіти нового типу, програма розвитку якого спрямована на виховання свідомих патріотів своєї країни, висококультурних та якісно освічених громадян. А це відкриває шляхи Україні до входження у європейський освітянський простір і надає можливість стати рівноправною в колі найрозвиненіших країн Європи.


Область,країна: Київ
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds