Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Авіатуризм

Акватуризм

Бюро подорожей та екскурсій

Гірські притулки

Гірський туризм

Закордонний туризм

Туристичні агенства, фірми

Туристичні бази

Туристичне обладнання

 
Магазин Шмайсер плюс

Магазин Шмайсер плюс

Незалежності 103 Івано-Франківськ
Наш мисливський магазин створено насамперед для усіх тих, хто пов’язує своє життя зі зброєю та полюванням. Магазин «Шмайсер» є офіційним дилером таких відомих марок, як «Browning» та «Remington», та має всі необхідні дозволи та сертифікати.
Область,країна: Івано-Франківська область
Турагентство Arizona

Турагентство Arizona

бульвар Пушкина, 13а, офис 3 Донецк
Турагентство г. Донецк Arizona: туры из Донецка

Область,країна: Донецька область

Вояж - отдых в Крыму

Симферополь
Туристический портал "Вояж" представляет всю необходимую информацию для туристов, приезжающих в Крым: новости, статьи, полезную(справочную) информацию, советы; каталог турфирм, гостиниц, санаториев, пансионатов, домов отдыха с возможностью голосования и добавления отзывов. Также для  посетителей портала доступен форум и бесплатная доска объявлений.
Область,країна: АР Крим

"Планета-тур"

Конопницкой,12/3
79005 г.Львов
турагентская деятельность
Область,країна: Львівська область
Парк-готель

Парк-готель "Древній Град"


81123 Львів

Парк-готель "Древній Град" - одне з найцікавіших місць Західної України, у якому гостинність гідна справжніх Галицьких князів. Розташований заклад на сьомому кілометрі по Київській трасі. Завітавши до парк-готелю, ви відразу відчуєте себе захищеними в першу чергу від повсякденних турбот. А також зможете уявити , як саме мешкали наші предки. Адже архітектурне виконання та атмосфера , що тут відчувається неначе , як у далекі часи сміливих та могутніх слов’ян. Про славне життя яких й досі пам’ятають вікові дуби, що ростуть на території парку. Слід нагадати , що парк –готель «Древній град» розташований серед мальовничої діброви , що створює відчуття віддаленості від метушливого світу.


Область,країна: Львівська область
Поехали с нами

Поехали с нами


01135 Киев

«Поехали с нами»  - украинский туроператор, основная цель – продажа туров и авиабилетов. Среди постоянных предложений компании: экскурсионные туры по Европе в такие страны как Франция, Австрия, Великобритания, Чехия, Швейцария, Германия, Польша, отдых в странах Юго-восточной Азии - Египет, Таиланд, Индонезия, Малайзия, Сингапур, Вьетнам, отдых на море - Греция, Турция, Болгария и множество других стран.

 


Область,країна: Київ
Більярд Сервіс

Більярд Сервіс

вул. Щирецька, 36; ТВК “Південний», ТЦ «Калина» №264. Львів

Більярдні столи та аксесуари

  «Більярд сервіс» працює на ринку більярду з 1996 року, а нещодавно відкрилось представництво компанії у Львові. Обладнання фірми «Альтенберг» вже давно визнане багатьма професіоналами у різних країнах світу. 


Область,країна: Львівська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds