Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України
ПП

ПП"Укрбудпостач-06"

Леніна ,205
08114 с.Гореничи

Приватне підприємство „Укрбудпостач-06”працює на ринку будівельних матеріалів та з надання послуг  з 2004 року .Компанія постійно розширює асортимент продукції для будівництва, а також поповнює парк автомобільною та спецтехнікою. Ми завжди із задоволенням допоможемо Вам з доставкою будівельних матеріалів, послугами спецтехніки, розробкою котлованів, вивезенням будсміття  тощо. Наша компанія молода, але вже досить впевнено зарекомендувала себе на ринку послуг та товарів, своєю наполегливою  працею ми задовольняємо попит кожного клієнта .Ми  готові до обговорення до обговорення оптимальної ціни, якості, термінів і часу доставки матеріалів по місту Києву (є дозвіл на проїзд  в центр міста)  та області. Ми з радістю приймаємо замовлення як на великі так і на дрібні партії.

Ми дотримаємося принципу: „ Кожний потенційний замовник має стати нашим постійним клієнтом” .Основні види діяльності компанії-це забезпечення об”єктів будівництва міста та області такою продукцією, як: пісок річковий та яружний, глина, грунт на підсипку, грунт рослинний,  щебінь в асортименті, відсів, керамзит, камінь бутовий, піщаник, бетон .Маючи власні автомобілі та механізми, компанія оперативно і своєчасно надає  послуги самоскидів, автокранів, гусеничних та колісних  екскаваторів, маніпулятора, міксера,  гідромолота, трала. Ми також виконуємо планування територій, вивіз будсміття, розробку котлованів, підсипку, комплекс земляних робіт.


Область,країна: Київ

ТОВ "Будівництво Люкс"

Жмеринская 22-Б
03148 Киев

Предприятие основано 3 апреля 2002 года. За этот период выполняли строительство коттеджных городков в поселках Гатное,  Рубежовка; ремонт офисных помещений и торговых центров. Как подрядчик выполняли  ремонтно-строительные работы логистического склада в городе Обухов, ЗАО

«Оболонь», завода «Ленинская кузня», завод «Електронмаш» (г. Киев); работы по ремонту кровли: складских помещений McDonald's п.г.т. Чабаны, Черкасского шелковичного комбината г. Черкассы, жилого фонда Хмельницкой АЭС, государственного предприятия Национальная энергетическая компания «Укрэнерго» г. Киев.


Область,країна: Київ
Окна,Двери.Ворота.Роллеты

Окна,Двери.Ворота.Роллеты

Киргизская19,3 корп.707 офис. Харьков
Область,країна: Харківська область

ТОВ "Інжбудкомплекс"

Київ

Проектні та будівельні роботи внутрішніх та зовнішніх мереж водопроводу, каналізації, тепломережі. Послуги екскаваторів, самоскидів, катків, гідромолотів.


Область,країна: Київ

ЦЕНТР ЭКО УСЛУГ ООО

П. Панча, 8
04201 Киев

Услуги по вывозу твердых бытовых отходов:Вывоз осуществляем четко по графику Заказчика;Установка и предоставление контейнеров - БЕСПЛАТНО;Предоставляем полный пакет бухгалтерских и разрешительных документов;Работаем круглосуточно, без выходныхМЫ ДЕЛАЕМ МИР ЧИЩЕ! Предлагаем также услуги по уборке территории, вывозу строительных и древесных отходов; услуги дворников. Обслуживание био-туалетов, ассенизационные услуги.

"ЦЕНТР ЭКО УСЛУГ" объединяет спектр санитарно-экологических услуг, включая утилизацию вторичных материальных и энергетических ресурсов. Деятельность регламентируется Лицензией, Лимитом и Разрешением на размещение отходов. Круглосуточное обслуживание. Год основания – 2003.


Область,країна: Київ

Донбасстранс

Советская
84700 Дебальцево
Компания «ДОНБАССТРАНС-ЛОГИСТИК» оказывает полный комплекс услуг по перевозке грузов на территории Украины и Европы автомобильным, железнодорожным и морским транспортом, а также услуги по таможенному оформлению грузов, их таможенной очистке (растаможиванию) на наиболее приемлемых для Вас условиях.
Область,країна: Донецька область
ПП

ПП"ПРОМБУДКОМПЛЕКТ"

Донецька,18/2
03151 Київ
Встановлення металопластикових вікон, дверей, балконів. Повний спектр супутніх товарів - жалюзі, відливи, підвіконня.
Область,країна: Київ
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds