Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Оптика ЗИР

WaySearch бул. Шевченко, 352
18000 Черкассы Укр Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб-сайт
Контактна особа: Юрий
Телефон: 0472-320557
Факс: 0472-320557
Моб. телефон: 0935653425

Комплексна діагностика очних захворювань і лікування, підбір контактних лінз в т.ч. косметичних та кольорових, підбір та виготовлення окулярів різної складності, широкий вибір сонцезахисних окулярів від відомих кутюр’є та різних виробників відомих у світі, також індивідуальне виготовлення корегуючих сонцезахисних окулярів, спеціальних окулярів для водіїв та інших спецзамовлень.


На сьогоднішній день фірма «ЗІР» - один з найкрупніших центрів корекції зору в Україні. Розташований в самому центрі міста, має зручне транспортне сполучення з іншими мікрорайонами. За 14 років існування центру зору, нараховується більше 150 тисяч відвідувачів із різних районів та областей України, а також з інших країн світу.

Черкаський центр зору – це просторий світлий салон, загальною площею 250 кв. м., який складається з кабінету офтальмолога, зручної великої майстерні, двох торгівельних залів та спеціалізованої аптеки, а також кімнати для персоналу, кабінету директора та кабінету бухгалтера. Доброзичливий персонал завжди привітно зустрічає своїх клієнтів та відвідувачів салону.

Аналізуючи діяльність фірми за 15 років, помітно розширився спектр послуг, що надаються, а саме: комплексна діагностика очних захворювань і лікування, підбір контактних лінз в т.ч. косметичних та кольорових, підбір та виготовлення окулярів різної складності, широкий вибір сонцезахисних окулярів від відомих кутюр’є та різних виробників відомих у світі, також індивідуальне виготовлення корегуючих сонцезахисних окулярів, спеціальних окулярів для водіїв та інших спецзамовлень.


Область,країна: Черкаська область
Добавлено: 2010-01-21 14:09:57    Просмотров: 178
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds