Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Чи можна звільнити з роботи працівника, який 3 місяці був на лікарняному?

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Трудове право

Чи можна звільнити з роботи працівника, який  3 місяці був на лікарняному?  

 

            Ні.  

             Власник або уповноважений ним орган вправі звільнити з роботи працівника, якщо внаслідок тимчасової непрацездатності, працівник не з”являвся на роботу більше 4-х місяців підряд, крім відпустки по вагітності і родах,  якщо законодавством не встановлений триваліший термін збереження місця роботи ( посади) при певному захворюванні. (див. ст. 40 п.5  КЗпП України). 

              Іншу категорію, згідно законодавства,  становлять працівники, які втратили працездатність у зв”язку з трудовим каліцтвом  чи професійним захворюванням.  За ними місце роботи (посада) зберігається  до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.