Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Чи можна скоротити працівника, що має 2-є і більше утриманців?

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Трудове право

Чи можна скоротити працівника, що має 2-є і більше утриманців?

   

Згідно ст. 42 КЗпП України  про  „Переважне право залишення на роботі при вивільненні працівників у зв”язку із змінами в організації виробництва і праці”, при скороченні чисельності чи штату працівників, переважне право залишення на роботі надається працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці.

При рівних умовах, перевага в залишенні на роботі, справді, надається сімейним працівникам, що мають двоє і більше утриманців. ( п.1. ст. 42.КЗпП України).