Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Центр туристичної інформації

WaySearch пл.Ринок, 2
79000 Львів Україна Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб-сайт
Телефон: (032) 297-53-59
Моб. телефон: (067) 906-29-41

Центр Туристичної Інформації та Туристично-Інформаційна Агенція “Лемберг-Tур” створені для людей, які потребують корисної інформації при подорожах та мандрівках як по Львівщині, так і в межах цілої України.

Наша інформація надається безкоштовно.

Також займаємось практичною організацією внутрішніх та в’їздних турів по Україні. Пропонуємо різноманітні пішохідні та автобусні екскурсії по Львову, області , а також в інші регіони України.


Для прийому туристських груп розроблено краєзнавчі програми, насичені цікавими екскурсіями, які знайомлять з історичними, релігійними, культурними пам`ятками Львова, Галичини інших регіонів України.

Приймаємо участь в українських та іноземних туристських виставках, контактуємо з багатьма авторитетними туристичними фірмами України , Австрії, Німечини, Швейцарії та інших країн .

Наші працівники та партнери мають значний досвід прийому груп іноземних туристів. Обслуговуємо як дорослих туристів, так і дитячі групи.
Багаторічний досвід туристичної діяльності наших працівників та партнерів також дає можливість розробити низку оригінальних захопливих маршрутів для активного туризму: велосипедні та пішохідні мандрівки по Карпатах та Криму, водні - по Дністру, Пруту та Черемошу, спелео - по печерах Львівщини і Тернопільщини.


Область,країна: Львівська область
Добавлено: 2010-01-06 10:47:04    Просмотров: 36
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds