Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Інтернет

Ай-Пі телефонія

Кур’єрський зв’язок

Мобільний зв’язок

Пейджинговий зв’язок

Передача даних

Поштовий зв’язок

Радіозв’язок

Супутниковий зв’язок

Телефонний зв’язок

Clefocrermfor

Москва
У вас RSS в гнутый кодировке!
Область,країна: Івано-Франківська область
Розробка сайтів

Розробка сайтів

Івано-Франківськ

Створення сайтів різної складності у Івано-Франківську. Від сайтів-візиток до інтернет магазинів. Найвища якість та демократичні ціни.

Розробка логотипів та фірмових стилів.


Область,країна: Івано-Франківська область

Ememy

Kiev
Привет всем. Хочу представить новую систему бронирования авиабилетов Система разрабатывалась прежде всего с учетом того, чтобы максимально облегчить и автоматизировать процесс бронирования. Теперь вы можете в течении 5 минут онлайн забронировать авиабилет, оплатить его кредитной картой и получить электронный билет на почту. Следующий этап - регистрация на рейс перед вылетом. Прямая ссылка на систему - авиабилеты онлайн Спасибо за внимание 8-).
Область,країна: Івано-Франківська область

Установка супутниковоготв

Шашкевича
77611 Брошнів
Установка супутникового телебачення для безкоштовного перегляду телеканалів,а також платного VIASAT. Пропонуєм якісне обладнання для супутникового тв комплект для безкоштовного перегляду каналів на 3 супутники з ресивером ORTON 4100 головки Strоng або Orton  дісек захищений водонепроникний ціна 600 гр. (без установки) Такий самий комплект тільки з ресивером STRONG 6200 (USB) (ресивер має вихід usb що дозволяє записувати телепередачі на флешку, а також переглядати фільми ,фото та слухати музику записану з компютера) вартість коплекту 630 гр.(без установки) Вартість установки одного комплекту 100 гр. Акція ресивер VIASAT за 1 гривню активація карти доступу 350гр (установка безкоштовна ) акція дійсна при наявності в абонента власної антени на 3 супутники абонентська плата 69 гр в місяць три місяці користуєтесь розширеним пакетом ПРЕСТИЖНИЙ .При відсутності антени  обладнання ,  ресівер та карта доступу за 749 гр. Установка проводиться в Івано -Франківську, Калуш , Долина, Рожнятів, Брошнів.
Область,країна: Івано-Франківська область

Cупутникове тв

Шашкевича
77612 Калуш
Супутникове тв установка та продаж обладнання . Пропонуємо якісне  обладнання Японської фірми Strong Комплект для безкоштовного супутникового телебачення (на 3 супутника) ресивер Стронг 6200 з USB виходом що дозволяє записувати телепередачі та переглядати фільми записані з копютера а також музику та фото ціна комплекту 550гр+100гр установка антени. 

Компанія Strong один з лідируючих посачальників устаткування для прийому цифрового телебачення в Європі та 47 країнах світу. Компанія Strong заснована більше 100 років тому в Японії


Область,країна: Івано-Франківська область

AvoilaAlorgic

Ялта
Аренда квартиры в Ялте. Снять квартиру в Ялте через нас просто и легко.Отдых в Ялте это незабываемо. Ждем Вас. Порядок интернет бронирования
Область,країна: Івано-Франківська область

МОБІСТАР

вул.Івана Франка
77611 Брошнів Осада

Мобільні аксесуари і запчастини оптом і в роздріб!!!


Область,країна: Івано-Франківська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds