Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Біосферний заповідник „Асканія-Нова”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Визначні місця області - Херсонська область

Біосферний заповідник „Асканія-Нова”
 
Біосферний заповідник знаходиться у селищі міського типу Асканія-Нова, Херсонської області. Заповідник, площею понад 33307 га, засновано у 1874 році Ф. Фальц-Фейном.
 
                                                      
 
Наприкінці ХІХ ст. тут було створено ботанічний парк.
 
Заповідник призначено для збереження та вивчення природи степу, акліматизації та вивчення видів тварин і рослин, які мають народногосподарське значення. Тут було створено три станції: науково-степову, зоотехнічну та фітотехнічну.

На сьогоднішній день, до складу заповідника входять ділянка заповідного степу, акліматизаційний зоопарк і дендропарк. Заповідник має 12 відділів, 9 лабораторій, науковий музей та 4 племінні заводи сільськогосподарських тварин.
 
                                                      
 
Територію заповідника населяють дикі тварини, які завезені з різних країн світу. Серед копитних тут проживають антилопи, зебри, олені, бізони, зубробізони, зубри, кінь Пржевальського та інші, а серед птахів — лебеді, фазани, африканські страуси, південноамериканські нанду і австралійські ему. Флора заповідника налічує близько 478 видів рослин.

При заповіднику функціонує інститут, де діє аспірантура та курси підвищення кваліфікації.
 
                                                            
 
Сьогодні, відвідувачі „Асканії-Нової” мають можливість не тільки оглянути рослинний та тваринний світ заповідника, а й придбати тут різне насіння, саджанці та різних мисливських, екзотичних та декоративних тварин.