Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Центр антикризових д

Пирогова, 7-а
01030 Київ
Центр Антикризових Досліджень є неурядовою неприбутковою організацією, яка об'єднує спеціалістів з метою здійснення науково-аналітичної та практичної діяльності у сфері соціально-економічних досліджень для сприяння реалізації соціально-економічних і політичних реформ в Україні.
Область,країна: Київ

ТОТ тренинги

М. Расковой
02660 Киев

Центр бизнес - технологий ТОТ – консалтинговая компания с многолетним опытом работы на рынке Украины и СНГ.


Область,країна: Київ

КИРИЧЕНКО и ПАРТНЕРЫ

ул. Раисы Окипной, 4, 3 этаж, оф. 127
02002 Киев

Юридическая компания "Кириченко и Партнеры" предоставляет все виды юридических услуг. Деятельность нашей компании охватывает следующие отрасли права Украины:

 -


Область,країна: Київ
AstapovLawyers

AstapovLawyers

Бізнес-центр "Європа", Музейний провулок, 4, 3-й поверх
01001 Київ

Міжнародна юридична група AstapovLawyers - найдинамічніша юридична фірма, що надає повний комплекс послуг на українському юридичному ринку.Ми розпочали свою діяльність у 2002 році, а вже сьогодні більшість найвідоміших Міжнародних Юридичних Довідників постійно визнають нас серед лідерів ринку за якість та надійність послуг, а також за високий рівень професіоналізму. Три основні цінності визначають нашу ефективність: якість, етика та новація! Якість – це фундамент нашої філософії, на якому неодмінно ґрунтується вся наша діяльність: кожна порада Клієнту, кожен підписаний чи складений нами документ. Етика надає нам сили та поваги перед обличчям мінливого Світу. Новація визначає нас першими в будь-якій справі. Ці три чинники роблять нас найкращими! Ми пишаємося тим, що надаємо наш найкращий правничий досвід лідерам бізнес спільноти - міжнародним компаніям, що працюють в Україні та СНД, а також національним українським та російським підприємствам. Майже всі міжнародні та українські юридичні видання постійно відзначають нас серед 10 кращих юридичних компаній України. 


Область,країна: Київ
Аудит-Альянс ТОВ

Аудит-Альянс ТОВ

Константинівська, 71Д
04080 Київ

Аудиторская фирма «Аудит-Альянс» предоставляет такие виды аудиторских и сопутствующих услуг: аудиторские проверки, аудиторское сопровождение, консультирование по вопросам налогообложения и учета, бухгалтерское обслуживание, налоговые споры, а также трансформация финансовой отчетности по международным стандартам (МСБО).

ООО «Аудит-Альянс» внесено в реестр аудиторских фирм 30.06.2005 года (свидетельство № 3610).


Область,країна: Київ
Практик-Учет

Практик-Учет

Данилевского
61058 Харьков
Возможность приобретения «1С» (подбор конфигурации под любой вид деятельности, демонстрация программы у вас в офисе), обучение, помощь в ведении учета в «1С», составлению отчетности в «БЭСТ ЗВИТ», регистрация ЭЦП, выезд специалистов к заказчику.
Область,країна: Харківська область
Юридические услуги

Юридические услуги

Бакинская
40038 Киев
Полный комплекс юридических услуг.Регистрация, ликвидация предприятий.Лицензии.Узаконивание самовольного строительства.Возмещение НДС.Представительство в судах.
Область,країна: Київ
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds