Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Інше

Авіаспорт

Аеробіка

Аквафітнес

Більярд

Басейни

Бокс

Волейбол

Гідроспорт

Приватний тренер

Спортзали

Спортивні заклади

Спортивні школи

Спортклуби

Стадіони

Танці

Тренажери

Фітнес, Шейпінг

Футбол

 
Більярд Сервіс

Більярд Сервіс

вул. Щирецька, 36; ТВК “Південний», ТЦ «Калина» №264. Львів

Більярдні столи та аксесуари

  «Більярд сервіс» працює на ринку більярду з 1996 року, а нещодавно відкрилось представництво компанії у Львові. Обладнання фірми «Альтенберг» вже давно визнане багатьма професіоналами у різних країнах світу. 


Область,країна: Львівська область

ФишМагнит - Электронная приманка

Львов
Фишмагнит - электронная приманка для рыбы. С Фишмагнит не нужно прикармливать рыбу - просто опускаете прибор в воду, и он начинает привлекать рыбу в радиусе 900 метров к месту рыбалки. Фишмагнит эффективно воздействует на природные инстинкты рыбы через зрение, слух, чувствительность к электрическому сигналу и восприятие вибрации.
Область,країна: Львівська область

Пейнтбол Камікадзе

Природна, 10
79044 Львів

Пейнтбольний клуб Камікадзе Львів - пейнтбол у Львові та Львівській області, організація пейнтбольних ігор та змагань, корпоративних турнірів, виїзд на територію замовника, прокат пейнтбольного спорядження, продаж пейнтбольного обладнання та куль, НІЧНИЙ ПЕЙНТБОЛ.

Велика кількість сценаріїв та місць проведення бою.


Область,країна: Львівська область

ПП Вороненко

м. Львів

Комерційне і спортивне покриття для підлоги, яке ми Вам пропонуємо, вирізняється вигідною ціною і надзвичайно високою якістю.

 Ми забезпечуємо поставки в будь-який регіон України, та виконуємо при цьому спецзамовлення в найкоротші строки, - іншими словами робимо все, щоб наші клієнти почували себе максимально комфортно.


Область,країна: Львівська область

Персона Грата

Коперніка
79000 Львів
Агенція святкових послуг «Персона Грата» - проводить повний комплекс послуг по розробці, організації та проведенню будь-яких святкових заходів приватної особи чи компанії, розробляє та організовує програми корпоративних заходів,створює індивідуальні програми відпочинку, організовує приватні, закриті вечірки, відпочинок на виїзді з елементами екстріму, командоутворення та пізнавально-відпочинковими програмами. Надає повний спектр послуг з інсентивних (заохочувальних) поїздок, ділових зустрічей, конференцій та менеджменту подій. Агенція є офіційним представником Міжнародної служби поздоровлень.
Область,країна: Львівська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds