Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

арт-дизайн студия "7арт"

Б.Хмельницкого, 68, оф.77
01035 Киев
Наша арт-дизайн студия «7АРТ» - это творческий коллектив, имеющий нестандартное мышление и в первую очередь большой опыт в решении поставленных нам задач. Наш коллектив состоит из художников, дизайнеров, полиграфистов, артистов, музыкантов, рекламистов, фотографов, техников, инженеров и просто хороших людей стремящихся выполнить любой проект по просьбе заказчика.
Область,країна: Київ
Граффити портал VIVACITY

Граффити портал VIVACITY

Малыгина
129336 Москва

Самый большой русский граффити портал VIVACITY представляет:

граффити портфолио, новости граффити, граффити отчеты, а также шрифты граффити, стрит арт, рисунки граффити, граффити фото художников и фотографов.

В переводе c английского — «Да здравствует город».

Идея ознакомить с личными портфолио художников, фотографов в целях предоставления информации о русском граффити средствами интернет.

Граффити портал VIVACITY существует несколько лет, в его состав входят опытные художники-граффитчики, которые в короткий срок определят объем работ и выполнят все в кратчайшие сроки.


Область,країна: Росія

Уроки гитары

М.Житомирская Киев

Все известные гитаристы, такие как Steve Vai, Jimmy Hendrix, Slash, Eric Clapton... и другие, тоже когда-то не умели...Но однажды они начали учиться.

Начни и ты! Сегодня! 

 

 


Область,країна: Київ
Центр пам'яткознавст

Центр пам'яткознавст

Івана Мазепи
01015 Київ

Центр пам'яткознавства Національної академії наук України і Українського товариства охорони пам'яток історії та культури  Центр пам’яткознавства є науково-дослідною установою, чия діяльність спрямована на поглиблення теоретико-методичного рівня пам’яткознавчих студій та пам’яткоохоронної діяльності в Україні.В структурі Центру діють Східне, Кримське та Часів-Ярське регіональні відділення.


Область,країна: Київ
Архітектурне проекту

Архітектурне проекту

Дегтярівська
04050 Київ
Творча архітектурна майстерня "Контур"
створена в 1999 році при Спілці архітекторів України
Проектування житлових та громадських будівель. Містобудівна документація. Благоустрій території. Дизайн інтерєрів.
 

Область,країна: Київ

Молодь до Ісуса


Молодь до Ісуса пропонує освітню програму для студентів, яка спрямована на формування та об"єднання молоді для розуміння, сприймання, росту та практики живої християнської віри. 

Пропонуємо зустрічі в групах для духовного росту, вивчення Біблії, спілкування та дружби між студентами різних конфесій та церков.  


Область,країна: Львівська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds