Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Пожежний контроль.

Пожежний контроль.

 

Контроль за пожежним станом здійснюють інспектори пожежної служби, які мають право проводити пожежні перевірки приміщень у  будь-який час,  але ОБОВ'ЯЗКОВО ЗА УМОВИ ПРИСУТНОСТІ ВЛАСНИКА ЧИ ЙОГО ЗАСТУПНИКА, який зобов'язаний надавати інспектору пояснення чи документи, що стосуються пожежної безпеки, а також зупиняти виробничий процес, якщо є загроза пожежній безпеці, до моменту усунення виявлених недоліків, а також застосовувати штрафні санкції до підприємства та притягати посадових осіб до адміністративної відповідальності.

 

Органи пожежного контролю здійснюють ПЛАНОВІ ТА ПОЗАПЛАНОВІ перевірки. Варто переконатися чи справді ваше підприємство включено до списку підприємств, які плануюються перевірятися.

 

Увага! ПОЗАПЛАНОВІ перевірки щодо пожежної безпеки, НЕ ПРОВОДЯТЬСЯ, якщо СПД уклало договір страхування  цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди.

 

Пам'ятайте, органи пожежного контролю можуть накладати адміністративний штраф за створення перешкод до перевірок, а у випадку систематичної відмови в допуску контролюючого органу  до законної перевірки, це може бути розцінене як грубе порушення, що надає підстави навіть для ліквідації підприємства.

 

За порушення встановлених законодавством норм пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі, що завдала шкоди майну чи здоров'ю людей, передбачена кримінальна відповідальність.

 

Неправомірні  дії  чи несправедливі санкції пожежних інспекторів можуть бути оскаржені до вищого органу протягом 5-ти днів. Але, пам'ятайте, ПОДАЧА СКАРГИ НЕ ПРИПИНЯЄ ВИКОНАННЯ ПОСТАНОВИ.

Якщо в результаті скарги, постанову було змінено чи скасовано, то за шкоду, завдану суб'єктам підприємницької діяльності, органи державного пожежного нагляду відповідальності не несуть.

 

Отже, що стосується пожежної безпеки, то все таки, краще мати на підприємстві весь арсенал пожежної літератури, дотримуватись всіх необхідних вимог пожежної безпеки, проводити пожежні інструктажі з працівниками, проводити навчання пожежної безпеки у відповідності до встановлених норм, підтримувати у робочому стані всі засоби пожежної безпеки та ін.,  в залежності від виду діяльності підприємства.

 

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
МЕДИЦИНА

Аптека низьких цін

Мережа аптек низьких цін пропонує не лише медикаменти за зниженими цінами, а й високу якість обслуговування та використання нових методів обслуговування клієнта, таких як можливість замовлення ліків,  а також їх оперативна доставка.

Школа Космоэнергетики ЭГИДА им.Петрова В.А.

Школа космоэнергетики Эгида им.Петрова В.А. - обучение космоэнергетике, целительство, посвящение в частоты, оздоровительные сеансы, энергетическая диагностика.

Мережа аптек

Мережа аптек "D.S."  - це 25 аптечних закладів у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді. Тут представлений сучасний асортимент ліків та медичних товарів належної якості, лікувальна кометика елітних марок: VICHY, LIERAC, PHYTO та ін.

Наринэ-Лайф

Клиника офтальмологии

Клиника офтальмологии 411 Военного клинического госпиталя предлагает высококвалифицированную медицинскую помощь:хирургическое лечение катаракты современным методом ультразвуковой факоэмульсификации с имплантацией различных моделей гибких искусственных хрусталиков через малый разрез без наложения швов,консервативное и хирургическое лечение глаукомы....

Бесплатная доставка медикаментов

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти