Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Пожежний контроль.

Пожежний контроль.

 

Контроль за пожежним станом здійснюють інспектори пожежної служби, які мають право проводити пожежні перевірки приміщень у  будь-який час,  але ОБОВ'ЯЗКОВО ЗА УМОВИ ПРИСУТНОСТІ ВЛАСНИКА ЧИ ЙОГО ЗАСТУПНИКА, який зобов'язаний надавати інспектору пояснення чи документи, що стосуються пожежної безпеки, а також зупиняти виробничий процес, якщо є загроза пожежній безпеці, до моменту усунення виявлених недоліків, а також застосовувати штрафні санкції до підприємства та притягати посадових осіб до адміністративної відповідальності.

 

Органи пожежного контролю здійснюють ПЛАНОВІ ТА ПОЗАПЛАНОВІ перевірки. Варто переконатися чи справді ваше підприємство включено до списку підприємств, які плануюються перевірятися.

 

Увага! ПОЗАПЛАНОВІ перевірки щодо пожежної безпеки, НЕ ПРОВОДЯТЬСЯ, якщо СПД уклало договір страхування  цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди.

 

Пам'ятайте, органи пожежного контролю можуть накладати адміністративний штраф за створення перешкод до перевірок, а у випадку систематичної відмови в допуску контролюючого органу  до законної перевірки, це може бути розцінене як грубе порушення, що надає підстави навіть для ліквідації підприємства.

 

За порушення встановлених законодавством норм пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі, що завдала шкоди майну чи здоров'ю людей, передбачена кримінальна відповідальність.

 

Неправомірні  дії  чи несправедливі санкції пожежних інспекторів можуть бути оскаржені до вищого органу протягом 5-ти днів. Але, пам'ятайте, ПОДАЧА СКАРГИ НЕ ПРИПИНЯЄ ВИКОНАННЯ ПОСТАНОВИ.

Якщо в результаті скарги, постанову було змінено чи скасовано, то за шкоду, завдану суб'єктам підприємницької діяльності, органи державного пожежного нагляду відповідальності не несуть.

 

Отже, що стосується пожежної безпеки, то все таки, краще мати на підприємстві весь арсенал пожежної літератури, дотримуватись всіх необхідних вимог пожежної безпеки, проводити пожежні інструктажі з працівниками, проводити навчання пожежної безпеки у відповідності до встановлених норм, підтримувати у робочому стані всі засоби пожежної безпеки та ін.,  в залежності від виду діяльності підприємства.

 

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
РЕКЛАМА

RA

Производство выставочного торгового оборудования.Изделия из металла,пластика, дерева, стекла, а также изготовление уменьшенных копиймакетов (муляжи).Индивидуальный подход к клиенту.

Широкоформатная печать Киев. GROSS

Мы предлоагаем Вам наши услуги в сфере широкоформатной печати больших форматов для наружной и интерьерной рекламы. Имеем свою производственную базу. При изготовление используем материалы ведущих компаний-производителей, что позволяет нам гарантировать высокое качество и выполнение работ в срок.

arni

Выставочное оборудование, стойки для журналов,газет,листовок.
Стеллажи, Стенды,Лёгкие конструкции из алюминия.
Световые вывески. Любые изделия из металла,пластика,дерева,стекла.....

стенды, наружная реклама, выставочные стенды

Основной вид деятельности нашей фирмы изготовление наружной рекламы, оформление мест продаж, внутренняя реклама, подставки для разных товаров из акрила. 

Пакети рекламні, коробки, поліграфія

БУМАЖНЫЕ ПАКЕТЫ  и КОРОБКИ !!! Рекламно-производственное предприятие «БМП-ВАГАНТ» - располагает собственной производственной базой, специалистами компьютерного дизайна,  что позволяет нам, предложить Вам в кратчайшие сроки и с высочайшим  качеством оригинальную рекламную продукцию, кроме всего прочего имеющую утилитарное (хозяйственное) назначение.

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти