Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Жахлива правда про перевірки.

Жахлива правда про перевірки.

 

 

Цікаво, за часів СРСР органів контролю за будь-якою діяльністю  здійснювало всього тільки 5 органів ( „Народний контроль”, КРУ, ОБХСС, Пожежна охорона, Санепідемстанція). Зауважте, зовсім не було податкової служби! Тим не менше, держава централізовано забирала податки у самого джерела виплати: кожен працівник із заробленого карбованця отримував на руки лише 7 копійок! Решта йшла на забезпечення амбіцій партійної верхівки, ну й звичайно, на соціальні виплати, безкоштовну освіту, медицину і т.д.  Тільки тепер стає відомо про умовність поняття „безкоштовне” навчання, медичне обслуговування- кожен громадянин СРСР платив за все сповна!

 

Станом на 1998р. в Україні налічувалось близько 100 органів державного контролю, які щось перевіряли, і відповідно, за щось обов'язково штрафували.  

 

Звичайно, це мало певне економічне підгрунтя для цих органів: 30% зібраних таким чином коштів органи контролю мали право залишати у своєму розпорядженні. Але основний фінансовий зизк  має державна казна. Не дивно, що у Держбюджеті щороку пунктом  Надходження від штрафів та фінансових санкцій закладається чимала сума.  Законами логіки цей абсурд державного утиску підприємницької діяльності звучить так : у наступному році приватні підприємці  та  підприємства дружно порушать чинне законодавство України на чітко встановлену суму штрафів. Звідси й „виконання планів” штрафних санкцій державних органів контролю ( на даний момент органів державного контролю  стало 39).

 

Звідси й суспільна думка про суб'єктів підприємництва, як про злочинців,  не говорячи вже про ставлення органів  державного контролю до бізнесменів як до явних порушників законодавства. Хоча й це гірка правда, у якій винні не самі підприємці, а власне вже згадувана нами державна політика щодо підприємницкої діяльності.

 

На Україні підприємницьку діяльність регулює не мало, не багато, а 97 ЗАКОНІВ УКРАЇНИ, 18 УКАЗІВ ПРЕЗИДЕНТА, 411 ПОСТАНОВ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ, 8961 ПІДЗАКОННИХ АКТІВ!  Але справа навіть не в цьому, а в неадекватності законодавства: більшість з цих правових актів досить часто суперечать одне одному, а деякі – абсурдні  й абсолютно не стикуюються з існуванням суб'єктів господарювання взагалі.

 

Як  можна не порушувати законодавство в цій країні?

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
РЕКЛАМА

RA

Производство выставочного торгового оборудования.Изделия из металла,пластика, дерева, стекла, а также изготовление уменьшенных копиймакетов (муляжи).Индивидуальный подход к клиенту.

Широкоформатная печать Киев. GROSS

Мы предлоагаем Вам наши услуги в сфере широкоформатной печати больших форматов для наружной и интерьерной рекламы. Имеем свою производственную базу. При изготовление используем материалы ведущих компаний-производителей, что позволяет нам гарантировать высокое качество и выполнение работ в срок.

arni

Выставочное оборудование, стойки для журналов,газет,листовок.
Стеллажи, Стенды,Лёгкие конструкции из алюминия.
Световые вывески. Любые изделия из металла,пластика,дерева,стекла.....

стенды, наружная реклама, выставочные стенды

Основной вид деятельности нашей фирмы изготовление наружной рекламы, оформление мест продаж, внутренняя реклама, подставки для разных товаров из акрила. 

Пакети рекламні, коробки, поліграфія

БУМАЖНЫЕ ПАКЕТЫ  и КОРОБКИ !!! Рекламно-производственное предприятие «БМП-ВАГАНТ» - располагает собственной производственной базой, специалистами компьютерного дизайна,  что позволяет нам, предложить Вам в кратчайшие сроки и с высочайшим  качеством оригинальную рекламную продукцию, кроме всего прочего имеющую утилитарное (хозяйственное) назначение.

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти