Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Як виграти суд

 

Щоб виграти судовий процес, мало знати закони, треба використовувати оригінальні маневри.

Особливість національного судового процесу полягає в тому, що дуже часто важливішими й вигіднішими для позивача  є не стільки перемога в суді, скільки сам факт судового процесу,  в тому числі і його тривалість.

 

Тому  ЗАТЯГУВАННЯ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ є одним із маневрів для отримання певної вигоди чи перемоги. Є багато методів затягування судового процесу ( від неявки до суду до оскарження судового акту).  Тривалий судовий процес може перерости у договір „про ненапад”.

 

Часто для затягування процесу, а той навіть „поховання справи” використовують проведення ЕКСПЕРТИЗИ, яка може тривати від кількох місяців до року. Такий час інколи може сам розставити все на місця, або змінити обставини, так чи інакше вплинути на подальший розвиток судового процесу та його результат.

 

„Найкращий спосіб захисту – напад” – тобто, часто чуємо про ЗУСТРІЧНИЙ ПОЗОВ як засіб не тільки захиститися від позивача, а й виграти судовий процес.

 

Пам'ятайте, суд- це не завжди чесність і справедливість. Зазвичай виграє не той, хто правий, а хто хитріший. Чимало випадків перемоги у суді внаслідок „заплутування” справи, неадекватних інформаційних даних, скривання або завуальовування аргументів і доказів для позивача, причому  вдаючись до цілком законного шахрайства..

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ОХОРОНА

bereg

Услуги пультовой охраны

Видеонаблюдение, сигнализация, домофоны

undefined

Гарант безопасности

«Гарант Безопасности» — ведущее  агентство  безопасности, специализирующееся на минимизации деловых рисков, экономической безопасности, информационно-аналитическом обеспечении, внедрении систем бизнес-разведки,частный ссыск,PR-менеджменте, установке программного обеспечения необходимого для обеспечения безопасности, разработку и монтаж систем  аудио- и видеоконтроля.

GPS системы, поисковые Феникс, мониторинг

Компания АвтоКоннекс (Украина) была создана в октябре 2005 года и является ураинским эксклюзивным партнером компании . Программные разработки и терминальные устройства этой фирмы уже широко известны в Европе и мире, в том числе и в России и странах СНГ.

Группа компаний "Каскад"

security.biz.ua

Захистіть себе та ваше майно системи сигналізації,пожежно-охоронними комплексами та системи контролю доступу фірми PARADOXвиробництва Канади, яка з 1989 року відома в цілому світі як виробник охороннихсистем найвищої якості, та використовує най сучасні технології.

Захистіть свійбізнес або свою територію системи відео нагляду таких відомих виробників як noVus та Vision

Охранные услуги

ТОВ „Юридична фірма „Паршихін та компанія” пропонує Вам вигідні умови співробітництва в сфері надання охоронних послуг.

БЕЗОПАСНОСТЬ

Осуществлям следующие виды охранной деятельности:

- Охрана помещений, офисов, домов и квартир;

- Охрана выездных мероприятий;

- Обеспечение общественного порядка при проведении массовых мероприятий;

- Охрана автостоянок и прилегающих територий и др.

СИГНАЛИЗАЦИЯ, ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ, ДОМОФОН - монтаж, установка и обслуживание

УСТАНОВКА И ОБСЛУЖИВАНИЕ СИСТЕМ БЕЗОПАСНОСТИ

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти