Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Прийом нейролінгвістичного програмування

 

„Нейро”-вказівка на мозок, відноситься до організації мислення людини;

Лінгвістичне” – стосується мови та способу  вираження,

„Програмування”- пов'язано з формуванням поведінки.

 

 

Для одержання необхідного ефекту, необхідно підлаштуватися під індивіда, завдяки відображеня його жестикуляції і мови в активній поведінці маніпулятора. Манера донесення слів (відтінок голосу, інтонація) є значно важливішим, ніж їх зміст; причому ритм мови повинен бути рівним та „підганятися” до частоти подиху співрозмовника.

 

Для навіювання необхідної думки чи ідеї, потрібно захопити увагу партнера, жваво описуючи за допомогою його модальних слів усе те, що він дійсно переживає в даний момент. Потім через перехідні слова: „якщо”, „таким чином”, „у такий спосіб”, „отже”, - підсувають уявлення, що нав'язується, які за таких умов здаються йому своїми, цілком логічними та переконливими.

 

Важливо, у ході здійснення впливу неохідно уважно стежити за кожною реакцією співрозмовника на всі сказані слова і вчасно коректувати свій спосіб дій доти, поки у свідомості не сформується відгук, який Вас цілком влаштує.

 

І ще, щоб остаточно розсіяти рішучість контролера і перешкодити йому прийняи небажане рішення, можна застосувати наступні, крайні,  прийоми:

-запізнення на зустріч,

-обвинувачення,

-демонстративна зневага,

-повідомлення неприємного;

-розігруваня „нерозуміння”;

-тиск „недостачею часу”,

-затягування переговорів.

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ТРАНСПОРТ

APEX TRANS - your best freight forwarder

Международные авиа, авто и морские перевозки грузов любых габаритов и любой сложности во все страны мира.Полный комплекс услуг по доставке грузов «от двери до двери» по всему миру.НАИМЕНЬШИЕ СРОКИ И МИНИМАЛЬНЫЕ ТАРИФЫ!!!

EcoCycles

Велосипеды трёхколёсные для взрослых. Велорикши.

ТОРГОВЫЙ ДОМ КАМАЗ ПРЕДСТАВЛЯЕТ

Автомойка без воды

Автомойка без воды - Вашему автомобилю понравится!

обучение вождению в днепропетровске

  Добро пожаловать на сайт помощи водителям ( будущим и настоящим). Создатель этого сайта – Сакаев Александр, давно работает в сфере подготовки водителей и достиг больших успехов в этой деятельности. Всем желающим чувствовать себя легко и свободно за рулем своего автомобиля, приглашаю прочитать информацию, изложенную на данном сайте.

Трактор для Вас

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти