Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Як поводитись під час перевірки.

Проведення перевірки. Ваші дії.

 

Коли все ж  перевірка нагрянула на Ваше підприємство, необхідно в першу чергу виділити  для перевіряючого окрему кімнату, куди приносити всі документи, які його цікавлять.

Уповноважений  повинен контролювати діяльність перевіряючого, а також його пересування по території, адже проведення перевірки не повинно заважати  виробничому процесу, причому,  безцільне блукання перевіряючого  по території підприємства розцінюється як незаконний обшук!

Також варто демонстративно користуватися аудіо- та відео- записами  та обов'язково робити свої записи паралельно з перевіряючими.

 

Уповноважений також повиненя  вести спеціальний „свій” протокол,  незалежно від дій перевіряючих. Це має бути Ваш власний протокол перевірки, де будуть зафіксовані Вами факти обшуку,   вилучення та взагалі ходу перревірки. Цей протокол підписується Вашими працівниками як свідками, а якщо  пощастить,  то і самими перевіряючими.

 

Надто важливим фактором є наявність узгоджених дій персоналу та керівництва підприємства під час первірки, причому, „Положення про комерційну таємницю” та відпровідна розписка у нерозголошенні комерційної таємниці, є для співробітників Вашої фірми тими документами, що захищають зайвих нервувань та непорозумінь. Взагалі працівник повинен виконувати свою роботу, а не висллуховувати погрози перевіряючих. Тобто, важливо, правильно психологічно настроїти колектив підприємства під час перевірки.

 

Тим більше, що для самих перевіряючих є ряд факторів, що змушують тримати службових осіб у рамках встановленої поведінки, такі як ряд статей, що передбачають відповідальність скажімо, щодо незаконного збирання відомостей, що становлять комерційну таємницю,  зловживання владою та службовим становищем, перевищення влади чи службових повноважень та інші статті, що передбачають кримінальну відповідальність.

 

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ТРАНСПОРТ

APEX TRANS - your best freight forwarder

Международные авиа, авто и морские перевозки грузов любых габаритов и любой сложности во все страны мира.Полный комплекс услуг по доставке грузов «от двери до двери» по всему миру.НАИМЕНЬШИЕ СРОКИ И МИНИМАЛЬНЫЕ ТАРИФЫ!!!

EcoCycles

Велосипеды трёхколёсные для взрослых. Велорикши.

ТОРГОВЫЙ ДОМ КАМАЗ ПРЕДСТАВЛЯЕТ

Автомойка без воды

Автомойка без воды - Вашему автомобилю понравится!

обучение вождению в днепропетровске

  Добро пожаловать на сайт помощи водителям ( будущим и настоящим). Создатель этого сайта – Сакаев Александр, давно работает в сфере подготовки водителей и достиг больших успехов в этой деятельности. Всем желающим чувствовать себя легко и свободно за рулем своего автомобиля, приглашаю прочитать информацию, изложенную на данном сайте.

Трактор для Вас

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти