Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Про перевірки КРУ.

Про перевірки КРУ.

 

Що потрібно знати про перевірки КРУ?

 

По-перше, Контрольно-ревізійне управління  не має права за власною ініціативою перевіряти суб'єктів господарської діяльності. Тільки разом з ДПА, і тільки щодо витрат саме бюджетних коштів!

 

Завдання КРУ полягає у слідкуванні за правильністю витрачання державних коштів.

 

Під час проведення ревізій і перевірок, КРУ має право безперешкодного доступу на склади, виробничо-технічні приміщення, сховища та ін.

 

Працівники КРУ при виявленні підробок чи зловживань мають право вилучати необхідні документи  на строк до закінчення перевірки, залишаючи акти про вилучення, та повідомивши про це правоохоронні органи.

 

В окремих випадках органи КРУ мають право припиняти операції на поточних банківських рахунках .

 

За ініціативою КРУ ревізія або перевірка підприємства може проводитись не частіше 1-го разу на рік.  Але, за дорученням правоохоронних органів, такі перевірки проводяться у будь-який час!

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
КРАСА ,ЗДОРОВ`Я

Аромотерапія

Інтерес до ароматерапії в останні роки значно зріс. Уже в наш час фізіологи довели, що летючі речовини при вдиханні можуть викликати найрізноманітніші реакції. Наприклад, встановлено, що запах камфори збільшує опір бронхів, вдихання запаху лимона знімає відчуття втоми.
Ароматерапія - прекрасний спосіб використання природних сил у боротьбі з втомою, різними недугами і нездужаннями. Вона є ефективним і при правильному застосуванні абсолютно нешкідливим методом природної медицини, що беруть початок в стародавніх практиках Сходу. Знання ароматерапії спираються перш за все на багатовіковий досвід осіб, які професійно займаються лікуванням, і тих, хто багато років самовдосконалюється в даній області.

 

Dr. Nona - доступный дар исцеления

       Главным направлением работы Доктор Нонна Кухина считает профилактику и укрепление здоровья с основополагающим принципом «не навредить»

Салон краси Львів

Сучасний салон краси в Львові гостинно відкриває перед Вами свої двері і пропонує найбільш повний асортимент послуг за дуже невисокими цінами. 

Ми прагнемо до того, щоб Ви могли отримати всі необхідні Вам послуги в нашому салоні - професійно і доступно!

На шляху до здоров`я. Компанія Доктор Нона

Відома ізраїльська компанія Доктор Нона надає унікальну можливість безпечно подолати шлях до здоров'я практично всім (від утроби матері до глибокої старості). Основою препаратів є біоорганомінеральний комплекс Мертвого моря, відкриття зроблене в 1989 році групою відомих ізраїльських вчених - лікарів, біохіміків, фізиків - на чолі з доктором Нонною Кухіна.

Мыло жидкое грязевое

  Жидкое минеральное крем - мыло на основе лечебной грязи залива Сиваш. Высокие показатели глубокой очистки кожи, не пересушивает кожу, обогащает минералами и микроэлементами, питает, оказывает благоприятное воздействие.

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти