Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Вилучення документів. Як бути?

 

ПРО ВИЛУЧЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДПС.

 

При первірках керівнику дуже важливо знати про таке право податківців, як ВИЛУЧЕННЯ ДОКУМЕНТІВ.

 

Щоб знати, як поводити себе в такій ситуації потрібно володіти деякою інформацією про порядок вилучення документів.

Знайте, що об'єктом вилучення  документів можуть бути саме ті документи, що свідчать про приховування (заниження, несплату), а не ті, які просто викликали підозру у перевіряючого. Для виявлення таких документів, потрібно мати ФАКТИ  про приховування, заниження, несплату та мати ПЕРЕЛІК конкретних документів, які про такі факти свідчать. В будь-якому випадку, вилученню документів повинна передувати перевірка.

 

Пам'ятайте, вилученню документів підлягають саме документи підприємства, тобто офіційні документи, ведення яких обов'язкові та передбачені законодавством,  а не ОСОБИСТІ документи (чернеток, листів, записок), що належать працівникам підприємства, незалежно від їх змісту, відношення до суті справи та викривної сили, хоч би це була „чорна бухгалтерія, чи касова книга”.

 

Тому, у постанові про вилучення мають бути зазначені ВСІ без винятків документи, що вилучаються.

 

Не можуть вилучатися взагалі всі документи підприємства  або всі документи певної категорії, оскільки не всі вони свідчать ппро певні порушення.

Отож боріться за кожен вилучений документ – хай податківці Вам доведуть, що саме цей документ свідчить про конкретні порушення.

 

Податківці можуть вилучати документи тільки залишивши Вам їх копії!

 

Присутність директора при вилученні необов'язкова, але бажана в інтересах самого підприємства. Особливо важливою є присутність особи, безпосередньо відповідальної за дані документи.

 

Наступна суттєва порада: не відмовляйтесь підписувати документи про вилучення, підписувати протокол та опис та отримувати копії. Цим можете тільки нашкодити собі та надати додаткові можливості щодо маніпуляцій з Вашими документами.

 

Пам'ятайте: права вилучати документи без залишення їх копій податківцям не надано. Залишення копій- не право підприємства, а обов'язок податківців, не виконавши який. Вони своїм правом  на вилучення документів без згоди керівника  скористатись не можуть.

 

Час від вилучення до повернення документів законодавчо не обмежений!

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ОСВІТА

Боевая магия в действии. Тренинг психоманипулирования

Харьковский центр НЛП-технологий

«ХАРЬКОВСКИЙ ЦЕНТР НЛП-ТЕХНОЛОГИЙ». Процесс поиска всегда интересен и полон неожиданностей. Он приносит с собой много полезных знакомств, разнообразный опыт, выводы. Всё новое мы пробовали применять в своей жизни и наблюдали за результатами других людей. И нашли для себя именно то, что на наш взгляд, эффективнее и проще других инструментов в применении. Таким практично-универсальным инструментом для нас стало НЛП – нейро-лингвистическое программирование. 

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти