Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Чого боїться бізнесмен?

Чого нам боятися?

 

Інформація призначена для людей, які займаються бізнесом на Україні. Ключове слово Україні, так як в цілому світі бізнесменам загрожують тільки конкуренти.

 

Розумна державна політика допомагає бізнесу розвиватись, бо саме він її годує, наповнює бюджет податками,  не потребує соціальної допомоги, створює нові робочі місця, тобто виконує частину функцій держави. За це бізнес поважають та оберігають на державному рівні. Тому, як правило, зазвичай бізнес за кордоном чесний та прозорий.

 

У нас ця картина  виглядає дещо інакше.

Чи то закореніле радянське ставлення до підприємливої людини як до спекулянта, чи то обмеженість чиновницької фантазії стосовно джерел поповнення державницької казни (хоча, всім відоме  неписане правило: чим вищі податки, тим менше платять), а  бізнес відчуває потужний тиск з боку власної держави, яка дуже часто, перекладаючи свої обов'язки на бізнесменів, однак не надає жодної реальної можливості для їх виконання.

 

Більшість бізнесових структур працює не на майбутні перспективи власного розвитку, а на  те, як утриматися на плаву, законними та незаконними шляхами уникнувши або ж  послабивши податковий тиск  та інші вимоги державних органів.

 

Існують ще й внутрішні загрози бізнесу,  які безпосередньо залежать від діяльності самого бізнесу та його персоналу, але, на жаль, найбільшу реальну небезпеку для бізнесу становлять не конкуренти чи кримінальні структури, а наша держава.

 

Тож бізнесмен на Україні найбільше боїться власної держави. Абсурд!

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ТУРИЗМ

мини-отель в Перми

Гостиничные услуги

Зелений туризм в Карпатах, бронювання готелів та приватних садиб. Планування відпочинку в Карпатах.

Атриум центр досуга, Гостиничный комплекс

Мы предлагаем Вам гостиничный комплекс Центр Досуга Атриум в Мелитополе. Гостиница круглосуточно, просторный однокомнатный гостиничный номер. В каждом Номере гостиницы двуспальная кровать + кресло-кровать, журнальный столик, кабельное телевидение, кондиционер, кнопка вызова персонала. 

База отдыха


Отдых в Карпатах.

Красота гор завораживает своими красками и извечным покоем, чистотой воздуха вдохновляет на прекрасные мысли и создает приятную романтическую атмосферу в Вашем сердце

КОМПЛЕКТ ТУР

"КОМПЛЕКТ-ТУР" - туристическая компания начавшая свою деятельность в апреле 2002 года.

Translation Bureau

В составе бюропереводов «ЛИНГВА ПРО» работают только дипломированные переводчики, закончившиеведущие высшие учебные заведения в Украине и за рубежом. Среди видов услугписьменный перевод, последовательный перевод, синхронный перевод; по желаниюклиента предоставляются услуги гидов в Киеве и для всеукраинских туров.

http://vse-tut.com.ua/size/miztur

Предлагаем круглогодичный отдых в Карпатах с проживанием в котеждных домиках или туристических комплексах пансионатного типа. Организовываем экскурсии, катания на квадроциклах, снегоходах, пинболл, бильярд, сауны, массажи, бани и многое другое.

Сеть отелей "ПИЛАУ" (Санкт-Петербург)

Компания «ПИЛАУ» рада предложить гостям Санкт-Петербурга комфортное и недорогое размещение в городе на Неве. Вы можете выбрать демократичный, комфортный и недорогой хостел «ПИЛАУ», расположенный на ул. Рубинштейна, д. 38 или уютный , отель бизнес-класса «ПИЛАУ» на Невском пр., д. 147.

Вас приятно удивит сочетание невысоких цен и внимательного отношения персонала, а обстановка порадует уютом и чистотой.

Suvorov Hotel

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти