Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Ваші права під час перевірки

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ЖОДНА СИЛОВА СТРУКТУРА НАШОЇ КРАЇНИ НЕ Є ОРГАНОМ ПЛАНОВОГО КОНТРОЛЮ!

Такі органи як податкова міліція, УБЕЗ, УБОЗ, СБУ  є суб'єктами оперативно-розшукової  діяльності, органами дізнання і попереднього розслідування і не мають права прийти на підприємство,  не інкримінуючи злочину або правопорушення.

Прийти  з перевіркою правильності дотримання умов податкового законодавства може тільки інспектор, а не оперуповноважений!

Знайте, без заведення оперативно-розшукової справи всі оперативно-розшукові дії співробітників правоохоронних органів можна кваліфікувати як незаконні, причому, якщо протягом 6-ти місяців після заведення оперативно-розшукової справи не порушено кримінальну справу, то людина, що зазнала необгрунтованого переслідування, має право на компенсацію матеріальної та моральної шкоди.  І ще один нюанс, якщо працівники правоохоронних органів цікавляться конкретними особами, що працюють на Вашому підприємстві,  то вони повинні проводити свою роботу безпосередньо з ними і виключно поза межами підприємства, не говорячи вже про документацію фірми.

Уповноважена особа Вашї фірми повинна слідкувати за правильністю заповнення всіх граф протоколу та наявністю всіх підписів.

Правильно заповнений протокол унеможливлює 100%  несанкціонованих візитів, в наш час трапляються випадки, коли особи, що відвідували підприємство за власною ініціативою, а не за службовими обов'язками, після вимоги заповнити протокол, відразу ж зникали. Протокол необхідний  і у випадку можливих ускладнень під час перевірки, для того щоб відстояти порушені права. В цьому випадку доречним є дотримання правил впевненої поведінки уповноваженого підприємства та того, що психологічну перевагу завжди має не той хто відповідає на питання, а той, хто ставить їх!

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ТУРИЗМ

мини-отель в Перми

Гостиничные услуги

Зелений туризм в Карпатах, бронювання готелів та приватних садиб. Планування відпочинку в Карпатах.

Атриум центр досуга, Гостиничный комплекс

Мы предлагаем Вам гостиничный комплекс Центр Досуга Атриум в Мелитополе. Гостиница круглосуточно, просторный однокомнатный гостиничный номер. В каждом Номере гостиницы двуспальная кровать + кресло-кровать, журнальный столик, кабельное телевидение, кондиционер, кнопка вызова персонала. 

База отдыха


Отдых в Карпатах.

Красота гор завораживает своими красками и извечным покоем, чистотой воздуха вдохновляет на прекрасные мысли и создает приятную романтическую атмосферу в Вашем сердце

КОМПЛЕКТ ТУР

"КОМПЛЕКТ-ТУР" - туристическая компания начавшая свою деятельность в апреле 2002 года.

Translation Bureau

В составе бюропереводов «ЛИНГВА ПРО» работают только дипломированные переводчики, закончившиеведущие высшие учебные заведения в Украине и за рубежом. Среди видов услугписьменный перевод, последовательный перевод, синхронный перевод; по желаниюклиента предоставляются услуги гидов в Киеве и для всеукраинских туров.

http://vse-tut.com.ua/size/miztur

Предлагаем круглогодичный отдых в Карпатах с проживанием в котеждных домиках или туристических комплексах пансионатного типа. Организовываем экскурсии, катания на квадроциклах, снегоходах, пинболл, бильярд, сауны, массажи, бани и многое другое.

Сеть отелей "ПИЛАУ" (Санкт-Петербург)

Компания «ПИЛАУ» рада предложить гостям Санкт-Петербурга комфортное и недорогое размещение в городе на Неве. Вы можете выбрать демократичный, комфортный и недорогой хостел «ПИЛАУ», расположенный на ул. Рубинштейна, д. 38 или уютный , отель бизнес-класса «ПИЛАУ» на Невском пр., д. 147.

Вас приятно удивит сочетание невысоких цен и внимательного отношения персонала, а обстановка порадует уютом и чистотой.

Suvorov Hotel

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти