Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Як спілкуватись з контролером.

Існують спеціальні тактичні прийоми, які допоможуть Вам зробити процес спілкування з контролером менш обтяжливим та дієвим, допоможуть Вам краще зрозуміти співрозмовника.

 

1. З'ЯСУВАННЯ ЧИ УТОЧНЕННЯ.

 

1. З'ясування – це звернення до співрозмовника за уточненням. Це також допомагає Вам одержати додаткові відомості, які Вас цікавлять. Не соромтеся користуватися такими фразами, як „Уточніть, будь-ласка, це”, „Чи не могли б Ви повторити (пояснити) ще раз”, „Не розумію, що ви маєте на увазі” та ін.

Ці запитання змусять контролера розририти або звузити попереднє повідомлення.

 

2. ПЕРЕФРАЗОВУВАННЯ.

 

Ціль перефразовування- у перевірці точності повідомлення контролера. Хоча, як не дивно, перефразовування є корисним саме тоді, коли мова співрозмовника видається нам зрозумілою : „Як я розумію, Ви...”, „Іншими словами, Ви вважаєте...”.

Перефразовування є корисним і тоді, коли співрозмовники неправильно розуміють один одного, і це надасть можливість вчасно внести відповідні корективи і повідомлення.

 

3. ВІДОБРАЖЕННЯ ПОЧУТТІВ.

 

В цьому випадку акцент робиться не на зміст повідомлення,  а на відбображення слухаче мпочуттів співрозмовника, його емоційного стану  „Мені здається, що Ви відчуваєте...” та ін. Зрозуміти почуття співрозмовника можна різними шляхами- сдовами, а також і не вербальними засобами спілкування- виразом обличчя, інтонацією, позою, жестами.

 

4. РЕЗЮМУВАННЯ.

 

Резюмуючі висловлювання допомагають об'єднати фрагменти розмови в смислову єдність. Вони надають впевненості у точному сприйнятті повідомлення :”Якщо підсумувати сказане, то...”.

Резюмування є оособливо доречним у ситуаціях, що виникають при обговорення розбіжностей, врегулювання конфліктів, розгляді претензій.

 

Чого не слід допускати у спілкуванні з контролерами:

-розмов про власні інтимні справи,

-пасивності (підтакуння) співрозмовнику;

-самозаглибленості;

-похмурості;

-надмірної серйозності;

-підлессливості;

-передчасних висновків;

-удавання надмірною зацікавленістю;

-зарозумілості;

-брутальності;

-балакучості;

-недоречних порад.

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ТУРИЗМ

мини-отель в Перми

Гостиничные услуги

Зелений туризм в Карпатах, бронювання готелів та приватних садиб. Планування відпочинку в Карпатах.

Атриум центр досуга, Гостиничный комплекс

Мы предлагаем Вам гостиничный комплекс Центр Досуга Атриум в Мелитополе. Гостиница круглосуточно, просторный однокомнатный гостиничный номер. В каждом Номере гостиницы двуспальная кровать + кресло-кровать, журнальный столик, кабельное телевидение, кондиционер, кнопка вызова персонала. 

База отдыха


Отдых в Карпатах.

Красота гор завораживает своими красками и извечным покоем, чистотой воздуха вдохновляет на прекрасные мысли и создает приятную романтическую атмосферу в Вашем сердце

КОМПЛЕКТ ТУР

"КОМПЛЕКТ-ТУР" - туристическая компания начавшая свою деятельность в апреле 2002 года.

Translation Bureau

В составе бюропереводов «ЛИНГВА ПРО» работают только дипломированные переводчики, закончившиеведущие высшие учебные заведения в Украине и за рубежом. Среди видов услугписьменный перевод, последовательный перевод, синхронный перевод; по желаниюклиента предоставляются услуги гидов в Киеве и для всеукраинских туров.

http://vse-tut.com.ua/size/miztur

Предлагаем круглогодичный отдых в Карпатах с проживанием в котеждных домиках или туристических комплексах пансионатного типа. Организовываем экскурсии, катания на квадроциклах, снегоходах, пинболл, бильярд, сауны, массажи, бани и многое другое.

Сеть отелей "ПИЛАУ" (Санкт-Петербург)

Компания «ПИЛАУ» рада предложить гостям Санкт-Петербурга комфортное и недорогое размещение в городе на Неве. Вы можете выбрать демократичный, комфортный и недорогой хостел «ПИЛАУ», расположенный на ул. Рубинштейна, д. 38 или уютный , отель бизнес-класса «ПИЛАУ» на Невском пр., д. 147.

Вас приятно удивит сочетание невысоких цен и внимательного отношения персонала, а обстановка порадует уютом и чистотой.

Suvorov Hotel

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти