Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome
Бізнес каталог України

Вироби з каменю

Кармелюка 1/а
78000 Тлумач
Ми працюємо з дуже різноманітним спектром порід каменю: граніт, мармур, доломіт, базальт, андезит, ангідрид, пісковик, вапняк.Наша продукція: підвіконники, столи, кухонні плити, каміни, сходи, настилання підлог, колони, облицювання фонтанів, а також пам’ятники та архітектурні вироби.

Наше підприємство займається природнім каменем з початку 80-х років. Ми працюємо з дуже різноманітним спектром порід каменю: граніт, мармур, доломіт, базальт, андезит, ангідрид, пісковик, вапняк.Камінь використовується як із вітчизняних копалень так і зарубіжних на побажання замовника.Наша продукція: підвіконники, столи, кухонні плити, каміни, сходи, настилання підлог, колони, облицювання фонтанів, а також пам’ятники та архітектурні вироби.В нас досить вигідні цінові пропозиції за рахунок уникнення посередницьких послуг і повного спектру виробничого обладнання для роботи з каменем. Якість виробів підтверджена сертифікатами ІSО 9001.


Область,країна: Івано-Франківська область
Сучасний Стиль

Сучасний Стиль

вул. Б.Хмельницького 94
79000 Львів
"Сучасний Стиль"  надає повний комплекс послуг по проектуванню, дизайну, виготовленню, доставки та монтажу, а саме пропонує меблівітражіковані вироби,шкірозамінник, вироби з дерева під замовлення та іншу готову продукцію. 
Область,країна: Львівська область

Абсолютная линия, ООО


69067 Запорожье

МИР ВИТРАЖЕЙ от «Абсолютной линии»Художественные (Тиффани, фьюзинг, бевелз), лакокрасочные, плёночные (Decra Led ) и пескоструйные витражи (на зеркале, стекле, пластике, дереве, металле) для дизайна Вашего интерьера.

Применяются для: мебели (шкафы-купе, пеналы, кухонные фартуки…); окон; дверей; потолков; межкомнатных перегородок и проч.Витражные: зеркала настенные; столешницы; каминные экраны; абажуры для светильников; картины; фоторамки; сувенирная продукция и проч. Нанесение рисунков и надписей на посуду.Все работы  выполнены вручную!


Область,країна: Запорізька область
ООО

ООО "Лелека"

г.Вишневое, ул. Святоюриевская 11
08133 Киев

Фирма "Лелека" - изготовитель рамок для фотографий, картин и репродукций с 1998 года. Мы производим рамки из пластика, дерева и алюминия а также антирамы, используя материалы и комплектующие ведущих мировых производителей. Также "Лелека" является дистрибьютером пластикового багета и оборудования для багетных мастерских.

 


Область,країна: Київ
Фотограф VladyWorld, Киев

Фотограф VladyWorld, Киев

В. Гетьмана Київ
Фотопослуги: художня фотографія, рекламна та корпоративна фотозйомка, портрет, модельне портфоліо, весільна фотозйомка, фотографія для інтер"єру, етнічне фото, реставрація старих фотографій, репортажнв фотозйомка.
Область,країна: Київ
Изготовление витражей

Изготовление витражей

Киквидзе, 17 Киев
Витражная мастерская "Grand витраж" изготавливает витражи любой сложности в самые быстрые сроки.
Область,країна: Київ

Доріан

Вовчинецька 149
76009 Івано-Франківськ

Рами та багет. Оформлення картин, дзеркал, вишивок, гобеленів, фоторепродукцій, образів та ікон в багетні рами з використанням паспорту та антиполискового скла. Професйна консультація, дизайн супровід та монтаж.

Пропонуємо якісну фото та відео зйомку, що виконується на професійному обладнанні кваліфікованими спеціалістами, з досвідом роботи, творчим підходом та врахуванням особливих потреб замовника. Монтаж та комп`ютерна обробка, друк, фотоальбом, портрет. Роботи можна переглянути на сайті.


Область,країна: Івано-Франківська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds