Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Оптика ЗИР

бул. Шевченко, 352
18000 Черкассы

Комплексна діагностика очних захворювань і лікування, підбір контактних лінз в т.ч. косметичних та кольорових, підбір та виготовлення окулярів різної складності, широкий вибір сонцезахисних окулярів від відомих кутюр’є та різних виробників відомих у світі, також індивідуальне виготовлення корегуючих сонцезахисних окулярів, спеціальних окулярів для водіїв та інших спецзамовлень.


Область,країна: Черкаська область
АІЛАЗ

АІЛАЗ

пр. Бажана, 12а
02140 Київ
Медичний центр вищої категорії АІЛАЗ - центр офтальмології і естетичної медицини, в якому використовуються найдосконаліші лазерні технології та сучасні методики лікування захворювань зору і дефектів шкіри. З професійним підходом фахівців центру "АІЛАЗ" Ви відчуєте упевненість у відмінних результатах Вашого лікування і турботу про Ваше здоров'я. Гарантії якості лікування. Широкий спектр послуг. Надточна діагностика. Індивідуальний підхід до кожного.
Область,країна: Київ

Центр Взгляд

Космическая, 19
49000 Днепропетровск

Взгляд офтальмологическая клиника в Днепропетровске. Лечение дальнозоркости, уменьшить близорукость, глазные болезни, диагностика катаракты.


Область,країна: Дніпропетровська область

ОПТИКА

Волосская,47 Киев
Очки,линзы,оправы,контактные линзы,футляры,аксессуары-все это оптом и в розницу.
Область,країна: Київ

Оптика "На Чайковско"

Чайковского 24
61024 Харьков

 

Мы проводим компьютерную диагностику зрения, подбираем контактные линзы и в кратчайшие сроки можем изготовить очки любой сложности с использованием современного диагностического и производственного оборудования.


Область,країна: Харківська область

Офтальмологический центр

космическая 19 Днепропетровск
Взгляд офтальмологическая клиника в Днепропетровске. Лечение дальнозоркости, уменьшить близорукость, глазные болезни, диагностика катаракты
Область,країна: Дніпропетровська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds