Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України
Мос-Корсет Украина

Мос-Корсет Украина

Донецк

Корсеты, которые мы предлагаем не являются исключительно вечерними. Вы сможете найти для себя модели подходящие как для свадьбы или выпускного бала, так и простые повседневные и классические вечерние корсеты. Наши корсеты можно носить с юбками, брюками и, даже, джинсами и шортами. Доставка по всей Украине.Настоящие женские корсеты, не имитация! Свадебные, вечерние, повседневные, из натуральных тканей. На жесткой конструкции из 24-36 косточек. Корректирующие фигуру, с утяжкой в талии на 10-15см. и более.


Область,країна: Донецька область
Швейная фабрика Фея

Швейная фабрика Фея

Георгіївська
87500 Маріуполь
Виробницьтво швейних виробів будь-якого асортименту і будь-якої складності.Пропонуємо вироби як оптом, так і дрібними партіями. Працюємо з інофірмами за давальницькою схемою.Пошиття швейних виробів будь-якого асортименту і будь-якої складності.Пряцюємо за давальницькою схемою Виконуємо замовлення по індивідуальному пошиттю иробів.Пропонуємо вироби як оптом, так і дрібними партіями.Гнучка система виробництва забезпечує швидкий перехід до випуску виробів, необхідних замовникові.Державна швейна фабрика імені Дзержінського в місті Маріуполі була організована в 1922 році в приміщенні швейної майстерні колишнього приватного власника Адабашаєва.До 1990 року фабрика працювала з повними об'ємами і випускала до 15 найменувань різного асортименту в місяць.У 1993 році відбулася приватизація фабрики, на її базі було створено закрите акціонерне суспільство "Фірма верхнього одягу "Фея" (скорочено - ФіВО "Фея"). Почалася робота з інофірмами по давальницькій схемі.У грудні 2003 року колектив фабрики звернувся до голови правління ВАТ "ММК імені Ілліча" Бойко В.С. і з січня 2004 року фабрика придбала новий статус цеху по виробництву швейних виробів №540 "Фея".У зв'язку з реорганізацією ВАТ "ММК імені Ілліча" з 14 липня 2009 року після капітального ремонту і оснащення новим устаткуванням цех по виробництву швейних виробів знову стає ПАТ ФіВО "Фея" і продовжує свою діяльність самостійно.Швейна фабрика "Фея" є сучасним високо оснащеним підприємством.Спеціалізується на пошитті верхнього жіночого і чоловічого одягу, спецодягу, має хорошу репутацію на ринку, вироби володіють високими практичними властивостями, ефектним дизайном, різноманітністю колірної гамми, призначені для всіх вікових груп. Широкий асортимент моделей постійно оновлюється залежно від напряму моди і вимог ринку, що безперервно ростуть. Випускаються вироби для іноземних фірм (Голландія, Франція і т.д.).Велика увага приділяється модернізації устаткування, впровадженню нових технологій. 
Область,країна: Донецька область

КЛИК, ТС


Рознично-сервисная сеть «Клiк» - всеукраинская сеть специализированных компьютерных магазинов. На сегодня ТС «Клiк» приближается к 80 магазинам. Ассортимент товаров насчитывает около 10 000 наименований, в том числе самые последние компьютерные новинки. Также подобрать и заказать нужный товар можно в интернет-магазине «Клик» http://klik.ua/.


Область,країна: Донецька область

Сантехника ИМ Донецк

Бул. Шахтостроителей Донецк
Интернет - магазин сантехники в Донецкой и Луганской области
Область,країна: Донецька область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds