Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Магазин Шмайсер плюс

Магазин Шмайсер плюс
WaySearch Незалежності 103 Івано-Франківськ Україна Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб-сайт
Телефон: (0342) 53-73-63
Моб. телефон: (050) 373-80-66
Наш мисливський магазин створено насамперед для усіх тих, хто пов’язує своє життя зі зброєю та полюванням. Магазин «Шмайсер» є офіційним дилером таких відомих марок, як «Browning» та «Remington», та має всі необхідні дозволи та сертифікати.

Наш мисливський магазин створено насамперед для усіх тих, хто пов’язує своє життя зі зброєю та полюванням. Магазин «Шмайсер» є офіційним дилером таких відомих марок, як «Browning» та «Remington», та має всі необхідні дозволи та сертифікати. Ми ставимо собі за мету задовольнити найвибагливіших покупців, постійно слідкуємо за новинками та світовими тенденціями. В магазині представлений широкий спектр відомих світових брендів та великий асортимент нарізної, гладкоствольної, травматичної, пневматичної зброї, а також патрони, ножі, газові балончики, приціли та біноклі.Завітавши по сусідству в наш магазин «Мисливське спорядження», ви знайдете там всі ті необхідні речі, що забезпечать вам вдале полювання та успішну рибалку: камуфляж, спеціальне взуття, мисливські ножі, біноклі, похідні набори та багато іншого. Гнучка система цін та висока якість товарів Вас приємно здивують.Ми гарантуємо якісний сервіс, прийнятні ціни, після продажне обслуговування та  конфіденційність.Запрошуємо Вас відвідати наш магазин по будням з 10:00 до 18:00, та у суботу з 10:00 до 14:00.


Область,країна: Івано-Франківська область
Добавлено: 2010-06-14 09:13:37    Просмотров: 260
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds