Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Старий замок

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Визначні місця області - Тернопільська область

Старий замок
Тернопільський замок знаходиться в м. Тернопіль. Споруда відноситься до пам’яток архітектури національного значення та є найстарішою будівлею міста.

Будівництво замку розпочалось у 1540 році, а через 8 років було завершено. В другій половині XVI ст.. замок двічі страждав від ворожих нападів татар і турків. У 1621 році в замку провели реставрацію, але через пів століття він був знову зруйнований. Замок дуже довго перебував у зруйнованому стані, але згодом його відбудували.
 
                                                                                   
 
На початку ХІХ ст.. власник міста перебудовує замок в палац, в стилі класицизму. Згодом, тут було відкрито казино, де, окрім ігор, влаштовувались великі бали.

У 1843 році в приміщенні замку знаходились казарми. В роки першої Світової війни замок спалили. В середині ХХ ст.. споруду відбудували. Після відбудови тут функціонувала Піхотна школа, а згодом – Науковий комітет.

Події Другої Світової війни завдали замку ще більшої шкоди ніж Перша Світова війна. У 1950 році в замку було проведено ремонтні та реставраційні роботи. Після реставрації в замку розмістили спортивну школу, яка знаходиться тут до сьогоднішнього дня.

Сьогодні, міська влада планує розмістити тут Музей історії міста та зробити зал для почесних делегацій.