Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Маріїнський палац

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Визначні місця області - Київська область

Маріїнський палац
 
Маріїнський палац знаходиться в м. Києві. Палац був побудований в середині XVIII ст. в стилі бароко, відомими архітекторами. Місце для майбутнього палацу обрала сама імператриця Єлизавета. Будівництвом палацу займався І. Мічурін.

Розкішний палац доповнює чудовий парк, заснований ще у 1874 році в пейзажному стилі, та Міський або Царський сад, який датується серединою XVIII ст.. Царський сад виконано у класичному стилі.
 
                                                                      
 
Палац був резиденцією царської родини. Під час відвідин України тут проживала імператриця Катерина ІІ.

В середині ХІХ ст. в палаці виникла пожежа, в результаті якої будівля сильно постраждала. Після пожежі в палаці провели значну реконструкцію. Під час реконструкції було надбудовано цегляний поверх, а інтер’єри було виконано в стилі класицизму з поєднанням елементів ренесансу та бароко.

В період Великої Вітчизняної Війни було зруйновано центральну частину будівлі. В середині ХХ ст.. палац було відбудовано.

У 1982 році в палаці провели, третю по рахунку, реставрацію. Реставраційні роботи проводились у стилі архітектури кінця ХІХ ст..

В архітектурі палацу використані елементи, які надають будівлі урочистого, святкового та прекрасного вигляду.

Інтер’єри приміщення палацу виконані у досить складних поєднаннях кольорів. В деяких залах збережено фрагменти настінного живопису. Вражає своєю красою паркетна підлога, яка зроблена із цінних порід дерева.

Зали палацу прикрашають старовинні та сучасні люстри, меблі та полотна відомих майстрів.

На сьогоднішній день, в Маріїнському палаці відбуваються урочисті події на рівні держави: нагородження, прийоми, вручення грамот Послами іноземних держав, саміти і зустрічі офіційних делегацій на найвищому рівні.