Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Кримський республіканський краєзнавчий музей

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Визначні місця області - АР Крим

Кримський республіканський краєзнавчий музей
 
Кримський республіканський краєзнавчий музей (КРКМ) має одну із найбільших збірок у Криму, що викликає інтерес як для мешканців Криму так і для громадян з інших країн світу. Історія музею починається від Музею Старожитностей Тавричеської вченої архівної комісії (ТВАК) і Природознавчого музею Тавричеського земства.

Музей старожитностей був створений у 1887 році. Музей створювався з метою вивчення архівних справ і відбирання для збереження найбільш важливих документів, які мають історичну цінність.
 
                                                                              
 
На сьогоднішній день, Кримський республіканський краєзнавчий музей налічує близько 130 тис. експонатів. Колекція містить збірку від палеоліту до середньовіччя, колекція нумізматики, графіку краєвидів Криму, фотографії, документи та дослідницькі архіви. В музеї зберігається колекція історично-побутових речей, російські та іноземні предмети декоративно-прикладного мистецтва, етнографічні матеріали, колекція порцеляни. Колекція археології виставлялась на виставках у Франції, Італії, Німеччині.

Відвідувачі музею мають можливість відвідати виставки, де можна ознайомитись з природою Криму, життям і творчістю поета І.Л. Сельвінського, побачити Крим під час Великої Вітчизняної війни. Також цікавими є виставка сучасного християнського мистецтва та виставка становлять полотен знаменитого художника, іконописця і реставратора Георгія Едуардовича Бострема.

Музей співпрацює з установами культури та науковими організаціями. Діяльність музею спрямована на виховання молоді та збереження культурної спадщини Криму.

З 1993 року музей почав видавати власну газету та збірник «Крим в ілюстраціях». Також працівники музею друкують свої публікації в журналах, альманахах, збірниках та інших виданнях.