Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Для чого створювати міні сайти?

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Newsflash

Це питання першочергово звучить, особливо серед тієї аудиторії, що вже має власний сайт. 

Однак, більшість власників сайтів так чи інакше стикалися із проблемою неефективності, чи неспроможності  сайту виправдати покладені на нього сподівання.

Найболючішою, зазвичай, є ситуація, коли сайт, незважаючи значні фінансові вкладення на його створення, наповнення,  розкрутку та обслуговування,  не працює.  Радимо Вам подивитися на питання представлення вашої фірми в інтернеті  під іншим кутом зору.

 

Спробуйте змінити  власні пріоритети та використати всі пропоновані можливості інтернету. Створіть не сайт для сайту, а сайт для продажів, для розвитку Вашого бізнесу та утвердження авторитету Вашої компанії. Для цього надаємо Вам можливість зробити власний міні сайт та переконатися в ефективності його роботи.

Міні сайт – це насамперед запорука успішних продажів Вашої фірми. 

Це пояснюється дуже просто: створюючи власний міні сайт з оригінальною назвою на інтернет-ресурсі ВСЕ-ТУТ, Ви автоматично користуєтеся не тільки рейтингами, „розкрученістю”, хостингом та доменним ім'ям, але й всіма відвідувачами цього бізнес порталу, більшість з яких стануть вашими потенційними клієнтами, партнерами, замовниками, так як спрямованість сайту  на контингент саме цільової аудиторії є очевидним.Якщо Ви виберете безкоштовний пакет, Вас не потурбують фінансові витрати, тільки час (від 15 хвилин до 1-2 години роботи).

 

Як створити міні сайт – у наступних публікаціях.