Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Гарантія ефективності міні сайтів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Newsflash

Гарантія успіху міні сайтів є незаперечною, так як Ви використовуєте саме ту стратегію реалізації веб-проектів, яка є найбільш ефективною.

Вдамося до вже перевірених статистичних даних: кількість замовлень на звичайних комерційних сайтах коливається від 0,5 до 15% від кількості відвідувачів (і лише в деяких випадках до 35%). Середні межі замовлень з міні сайтів становлять 40-45% ( зрідка – 80 %) від кількості відвідувачів.

Це пояснюється не тільки інформаційною сконцентрованостю та змістовною навантаженостю міні сайтів, а й правильним та вигідним їх розміщенням в безмежному морі інтернет простору. Це немовби виставити свій товар на середніх полицях супермаркетів, а не заховати його подалі від поля зору покупців.

Конкретизуючи сказане, підраховуємо результати. Створивши міні сайт на веб-ресурсі ВСЕ-ТУТ, Ви завжди будете в полі зору його відвідувачів, а це на сьогоднішній день становить -1500-2000 людей щодоби. Якщо взяти навіть мінімальну можливість- перегляд Вашого міні сайту принаймні 5 %-ма відсотками відвідувачів, то це 100 осіб вдень. Згідно середньостатистичних підрахунків, берем знову ж таки мінімальну межу - 40 % замовлень від 100 трафіку міні сайтів, то це становитиме 40 потенційних клієнтів щодня!

В інтернеті можна знайти безліч статей, захоплюючих відгуків про міні сайти, але, повірте, поки будете тратити час на їх прочитання, Ви зможете створити власний міні сайт самостійно. Це дуже просто, тому що не вимагає глибоких знань веб-дизайну, це дуже швидко, адже вам прийдеться тільки заповнити анкету та розмістити кілька статей. Якщо виникатимуть питання щодо створення міні сайтів, перейдіть на статтю Як створити міні сайт.

Тож не гайте часу, можливо, саме від Вашого позитивного рішення залежить успіх і процвітання Вашої фірми.

Будьте певні, ефективність створеного міні сайту Ви відразу відчуєте безпосередньо після його створення.