Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Як створити міні сайт

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Newsflash

Для того, щоб створити міні сайт, необхідно в першу чергу зареєструватись користувачем ресурсу ВСЕ-ТУТ. Для цього існує „Форма входу”.

Коли зайдете на сайт користувачем, в меню користувача натисніть на кнопку Управління міні сайтами”, або ж на сторінці „Міні сайти” – на Добавити сайт”.

Відкриєтьсям сторінка управління міні сайтами, де будуть відображатися Ваші міні сайти. Натисніть на кнопку „Створити міні сайт”.

Крок 1. Дайте назву міні сайту.

Крок 2. Заповніть анкету. В розділі „Опис” дайте короткий опис міні сайту, який буде відображатися при перегляді категорій, а також останньої десятки міні сайтів, але не відображатиметься на Вашому міні сайті.

Також створіть заголовок і низ міні сайту.

Звертаємо вашу увагу, що в заголовку міні сайту, а також на будь-якій сторінці можете розмістити фото, малюнок чи логотип. Детальніше про розміщення малюнків на заголовку чи статтях міні сайту.

Міні сайт створено!

Тепер попрацюємо над його заповненням.

В першу чергу створіть сторінки. В цьому Вам допоможе „Управління сторінками”. Ви можете створити сторінку, видалити, редагувати, зробити головною. Також можете розмістити фото, малюнок. Детальніше...

Потім можете завантажувати файли з власного комп'ютера в „Управлінні файлами”. Файли теж можна публікувати, знімати з публікації, видаляти та ін.

У „категоріях” створюєте категорії зображень. (назва сторінки, куди будете завантажувати зображення).

В „Управлінні зображеннями” ви завантажуєте з Вашого комп'ютера необхідні зображення, розміщуєте їх у відповідних створених Вами категоріях, називаєте їх, публікуєте.

В „Управлінні меню” можете змінювати порядок розмішення кнопок меню та ін.

 

Сподіваємось робота над створенням міні сайтів буде легкою та цікавою для Вас!