Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Компроміс під час перевірки

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Практика захисту власного бізнесу

ПОНЯТТЯ КОМПРОМІСУ  В ХОДІ  ПЕРЕВІРКИ.

 

До аналізу Протоколу перевірки можете залучити кваліфікованого юриста. Також обов'язково скористайтеся  послугами аудитора, який швидко та професійно проаналізує висновки перевірки і складе відповідну апеляцію. До речі, результат роботи аудитора є підгрунтям до судового позову.

Не  шкодуйте коштів на замовні ПР-акції – круглі столи, статті, прес-конференції обов'язково із залученням представників громадських об'єднань підприємців з метою викриття  діяльності органів контролю, як порушника національних інтересів держави,  зокрема, пригнічення діяльності національного виробника.

 

Компромісну пропозицію перевіряючому має робити адвокат, який займається ходом перевірки, в іншому випадку компромісна пропозиція може бути розцінена як шантаж.

 

Як правило, компромісні пропозиції дають ефект у більшості випадків, так як,  по-перше бояться будь-якого негативного розголосу та виходу інформації, що може погано вплинути на подальшу кар'єру, по-друге, службова особа – це така ж сама людина, для якої  власні інтереси чи добробут сім'ї все-таки стоїть на першому місці.