Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Про перевірки КРУ.

Про перевірки КРУ.

 

Що потрібно знати про перевірки КРУ?

 

По-перше, Контрольно-ревізійне управління  не має права за власною ініціативою перевіряти суб'єктів господарської діяльності. Тільки разом з ДПА, і тільки щодо витрат саме бюджетних коштів!

 

Завдання КРУ полягає у слідкуванні за правильністю витрачання державних коштів.

 

Під час проведення ревізій і перевірок, КРУ має право безперешкодного доступу на склади, виробничо-технічні приміщення, сховища та ін.

 

Працівники КРУ при виявленні підробок чи зловживань мають право вилучати необхідні документи  на строк до закінчення перевірки, залишаючи акти про вилучення, та повідомивши про це правоохоронні органи.

 

В окремих випадках органи КРУ мають право припиняти операції на поточних банківських рахунках .

 

За ініціативою КРУ ревізія або перевірка підприємства може проводитись не частіше 1-го разу на рік.  Але, за дорученням правоохоронних органів, такі перевірки проводяться у будь-який час!

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ОСВІТА

Боевая магия в действии. Тренинг психоманипулирования

Харьковский центр НЛП-технологий

«ХАРЬКОВСКИЙ ЦЕНТР НЛП-ТЕХНОЛОГИЙ». Процесс поиска всегда интересен и полон неожиданностей. Он приносит с собой много полезных знакомств, разнообразный опыт, выводы. Всё новое мы пробовали применять в своей жизни и наблюдали за результатами других людей. И нашли для себя именно то, что на наш взгляд, эффективнее и проще других инструментов в применении. Таким практично-универсальным инструментом для нас стало НЛП – нейро-лингвистическое программирование. 

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти