Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua

Практика захисту бізнесу

Жахлива правда про перевірки.

Жахлива правда про перевірки.

 

 

Цікаво, за часів СРСР органів контролю за будь-якою діяльністю  здійснювало всього тільки 5 органів ( „Народний контроль”, КРУ, ОБХСС, Пожежна охорона, Санепідемстанція). Зауважте, зовсім не було податкової служби! Тим не менше, держава централізовано забирала податки у самого джерела виплати: кожен працівник із заробленого карбованця отримував на руки лише 7 копійок! Решта йшла на забезпечення амбіцій партійної верхівки, ну й звичайно, на соціальні виплати, безкоштовну освіту, медицину і т.д.  Тільки тепер стає відомо про умовність поняття „безкоштовне” навчання, медичне обслуговування- кожен громадянин СРСР платив за все сповна!

 

Станом на 1998р. в Україні налічувалось близько 100 органів державного контролю, які щось перевіряли, і відповідно, за щось обов'язково штрафували.  

 

Звичайно, це мало певне економічне підгрунтя для цих органів: 30% зібраних таким чином коштів органи контролю мали право залишати у своєму розпорядженні. Але основний фінансовий зизк  має державна казна. Не дивно, що у Держбюджеті щороку пунктом  Надходження від штрафів та фінансових санкцій закладається чимала сума.  Законами логіки цей абсурд державного утиску підприємницької діяльності звучить так : у наступному році приватні підприємці  та  підприємства дружно порушать чинне законодавство України на чітко встановлену суму штрафів. Звідси й „виконання планів” штрафних санкцій державних органів контролю ( на даний момент органів державного контролю  стало 39).

 

Звідси й суспільна думка про суб'єктів підприємництва, як про злочинців,  не говорячи вже про ставлення органів  державного контролю до бізнесменів як до явних порушників законодавства. Хоча й це гірка правда, у якій винні не самі підприємці, а власне вже згадувана нами державна політика щодо підприємницкої діяльності.

 

На Україні підприємницьку діяльність регулює не мало, не багато, а 97 ЗАКОНІВ УКРАЇНИ, 18 УКАЗІВ ПРЕЗИДЕНТА, 411 ПОСТАНОВ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ, 8961 ПІДЗАКОННИХ АКТІВ!  Але справа навіть не в цьому, а в неадекватності законодавства: більшість з цих правових актів досить часто суперечать одне одному, а деякі – абсурдні  й абсолютно не стикуюються з існуванням суб'єктів господарювання взагалі.

 

Як  можна не порушувати законодавство в цій країні?

 

Форма входу

Vip mini-site

windy Polska - Windy, Schody ruchome
Категорії мінісайтів
ІНФОРМАЦІЯ БАНКИ ТА ФІНАНСИ
БЛАГОДІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ БУДІВНИЦТВО
ВИРОБНИЦТВО,С/Г ЗВ’ЯЗОК
КРАСА ,ЗДОРОВ`Я МЕДИЦИНА
МИСТЕЦТВО НЕРУХОМІСТЬ
ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕНЯ ОСВІТА
ОХОРОНА ПОЛІГРАФІЯ
ПОСЛУГИ РЕКЛАМА
РОБОТА РОЗВАГИ, ВІДПОЧИНОК
СПОРТ ТЕХНІКА
ТОРГІВЛЯ ТРАНСПОРТ
ТУРИЗМ

Останні сайти

standartenergoif

Оптимизация и раскрутка сайтов

 

ОАО Кувандыкский завод КПО "Долина"

undefined

halmeb

VIP Ялинка

Коментус - модуль комментариев для сайта

Коментус - модуль комментариев для сайта

КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ Івано-Франківськ

Івано-Франківський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації "Кінологічна Спілка України"

Экология и бытовая химия

ВАО Производство

ООО "ВАО Производство" - проектно-производственная фирма
На условиях субконтрактинга наше предприятие выполняет следующие работы:
 - серийное и массовое производство на токарных автоматах;
 - горячее прессование термореактивных пластмасс и резины;
 - инструментальное производство;
 - литейное производство (центробежное литьё и литьё в песчано-глиняные формы);
 - листоштамповочное производство;
 - производство лёгких конструкций – сварочное производство;
 - заготовительное производство – газоплазменная резка (толщина листа до 20мм);
 - обработка металлов резанием (токарная, фрезерная, координатно-расточная обработка и др. виды работ);
 - термическое производство (термообработка деталей массой до 1,0т);     
 - конструкторская подготовка производства (разработка технической документации).

По вашему заказу мы изготовим различные детали с гарантией качества и ваших технических требований.
Детали изготавливаются по чертежам заказчика. Вы также можете заказать производство по образцам сторонних фирм, для этого мы сделаем трёхмерную модель детали и разработаем конструкторскую и технологическую документацию.
Производственные участки нашей компании оснащены оборудованием для серийного, крупносерийного и массового производства деталей сложной конфигурации.
Наша фирма разрабатывает конструкторскую и технологическую документацию, проектирует и изготавливает технологическую оснастку.
Для каждого клиента мы находим индивидуальный подход и наиболее эффективные схемы сотрудничества и условий оплаты заказа.


edelweiss

Компанія "Едельвейс" ставить за мету забезпечити потребу  людей  в якісних меблях, виготовлених з натуральних матеріалів. Ми пропонуємо меблі з дерева ( мебель из дерева ) власного виробництва та наших партнерів-виробників по доступній ціні.  Головне завдання, яке ми намагаємось зараз вирішити - скласти відчутну цінову конкуренцію на ринку меблям з штучних матеріалів. 

Лише зареєстровані користувачі можуть добавляти сайти