Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України
Гостиница

Гостиница

Советская,96
664047 Иркутск
Квартиры в Иркутске, посуточные и почасовые. От 1000 рубсутки, от 100 рубчас. Отчетные документы. Кассовый чек. Уютно, красиво, все квартиры в одном доме. Свежий ремонт. Новая мебель, ТВ, СВЧ-печь, чайник, утюг, гладильная доска, постельное белье, посуда, электроплита. Центр Октябрьского района (район Танка).
Область,країна: Росія
Санаторий «Ясная поляна»

Санаторий «Ясная поляна»

Севастопольское шоссе, 52 Ялта, пгт Гаспра

Санаторий «Ясная поляна» (АР Крым, Большая Ялта, пгт Гаспра) предлагает отдых и комплексное лечение на ЮБК. В стоимости путевки: проживание, 3-разовое питание, канатная дорога, пляж.


Область,країна: АР Крим
Парк-отель «Марат»

Парк-отель «Марат»

Алупкинское шоссе, 60 Ялта, пгт Гаспра

Парк-отель «Марат» (АР Крым, Большая Ялта, пгт Гаспра) предлагает отдых категории 3* (два 10-этажных корпуса) и 4* (корпус Вилла «Парк Чаир»). Размещение до 1000 человек. К услугам гостей пляж, канатная дорога, открытый и крытый бассейны, конференц-сервис (залы на 20, 50 и 750 мест), лечение.


Область,країна: АР Крим
Санаторій Аквадар

Санаторій Аквадар

вул.Лісова,1
20100 смт.Маньківка
Для дорослих - це місце, куди не долинають звуки суєти шумного мегаполісу, для дітей - це світ природи і незабутніх вражень. 
Санаторій «Аквадар» пропонує відпочинок та оздоровлення в будь-який час року, як для втомлених від міського  гаму, так і для всіх, хто бажає зайнятися своїм здоров'ям.
Широкий спектр пропозицій, за індивідуально обраною програмою для здоров'я, з використанням природних радонових вод, лікувальних грязей (грязь Куяльницького лиману, Сакська грязь, бішофіт), фізіотерапії, бальнеотерапії, лікувального масажу, соляної шахти, а також різних програм по догляду за тілом і обличчям.

«Аквадар» сьогодні - це сімейний центр куди їдуть відпочивати, як з усіх куточків України, так і зарубіжжя, з метою відпочити і розслабитися, заспокоїти нерви і полікуватися. Для досягнення цієї мети санаторій у своєму розпорядженні має  сучасне бальнеологічне відділення, лікувальна база якого застосовується на основі передових технологій водолікування і елементів SРА-комплексу.

Область,країна: Черкаська область

Готель Леополіс

Театральна 16
79008 Львів

Готель Леополіс – це результат прогресивного бачення, метою якого є створення справді вийняткового сервісу, котрий підносить гостинність на якісно новий рівень. Вишуканий готель старовинного Львова в надзвичайно гарній історичній будівлі в центрі міста. Центральне розташування готелю є ідеальним як для бізнесменів, так і для туристів, котрі відвідують Львів.                                                                                         


Область,країна: Львівська область
Аквапарк «Джунгли»

Аквапарк «Джунгли»

ул. Киргизская, 19-Б
61105 Харьков
Аквапарк «Джунгли» - многофункциональный развлекательный комплекс с массой водных аттракционов и разнообразных бассейнов, сервисом оздоровительных услуг, рестораном и кафе, паркингом и гостиницей.
Область,країна: Харківська область

Шафран

Замостянская 1/4
40030 Сумы

Гостиница "Шафран" предлагает своим гостям номера категорий: стандарт, стандарт для людей с ограниченными возможностями, клубный, люкс, коттедж. Каждый номер оснащен системой климат-контроля, спутниковым телевидением, мини-баром, телефоном с прямым выходом на на международную связь, мини-сейфом.Для проведения конференций и деловых переговоров предлагается комната переговоров вместимостью 20 чел. и конференц-зал с современным проекционным оборудованием, средствами связи и необходимыми техническими средствами подготовки документов - вместимостью 50 чел. Кроме этого персонал ресторана организует проведение кофе-пауз.


Область,країна: Сумська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds