Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
Бізнес каталог України

Антикваріат

Арт-клуби

Будинки культури

Виставки

Галереї

Картини

Концертні зали

Музеї

Палаци

Студії

Творчі спілки

Театри

Художні майстерні

Художні салони

Центри народної творчості

Шоу - бізнес

Організація заходів, Технічне забезпечення, Артисти

Вироби з каменю

Кармелюка 1/а
78000 Тлумач
Ми працюємо з дуже різноманітним спектром порід каменю: граніт, мармур, доломіт, базальт, андезит, ангідрид, пісковик, вапняк.Наша продукція: підвіконники, столи, кухонні плити, каміни, сходи, настилання підлог, колони, облицювання фонтанів, а також пам’ятники та архітектурні вироби.

Наше підприємство займається природнім каменем з початку 80-х років. Ми працюємо з дуже різноманітним спектром порід каменю: граніт, мармур, доломіт, базальт, андезит, ангідрид, пісковик, вапняк.Камінь використовується як із вітчизняних копалень так і зарубіжних на побажання замовника.Наша продукція: підвіконники, столи, кухонні плити, каміни, сходи, настилання підлог, колони, облицювання фонтанів, а також пам’ятники та архітектурні вироби.В нас досить вигідні цінові пропозиції за рахунок уникнення посередницьких послуг і повного спектру виробничого обладнання для роботи з каменем. Якість виробів підтверджена сертифікатами ІSО 9001.


Область,країна: Івано-Франківська область

СТУДІЯ "МАГІЯ"

Івано-Франківськ

Організація та оформлення святкових заходів!

Флористика, повітряні кульки, кульки з гелієм, мильні бульбашки, голуби, музики, ведучі, шоколадні та алкогольні фонтани, вишукані торти, естрадні виконавці , клоуни і казкові герої та все що потрібно для свята.Область,країна: Івано-Франківська область

студія вишивки

Вовчинецька 172а Ів.Франківськ

Дизайн студія вишивки і етномоди проводить моделювання одягу і дизайн з оздобленням його вишивкою :вишиті сорочки,вечірні і весільні сукні ,сценічні костюми.

Розкажемо про правильну вишивку і її енергоінформаційний вплив на організм людини.


Область,країна: Івано-Франківська область

Доріан

Вовчинецька 149
76009 Івано-Франківськ

Рами та багет. Оформлення картин, дзеркал, вишивок, гобеленів, фоторепродукцій, образів та ікон в багетні рами з використанням паспорту та антиполискового скла. Професйна консультація, дизайн супровід та монтаж.

Пропонуємо якісну фото та відео зйомку, що виконується на професійному обладнанні кваліфікованими спеціалістами, з досвідом роботи, творчим підходом та врахуванням особливих потреб замовника. Монтаж та комп`ютерна обробка, друк, фотоальбом, портрет. Роботи можна переглянути на сайті.


Область,країна: Івано-Франківська область
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds