Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Одеський національний академічний театр опери та балету

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Визначні місця області - Одеська область

Одеський національний академічний театр опери та балету
 
Найстаріший оперний театр в Україні знаходиться в Одесі. Театр було відкрито на початку ХІХ ст., а у 1887 році було збудовано нову будівлю театру, в якій він знаходиться до сьогоднішнього дня. Споруда побудована в стилі віденського бароко. Своєю прекрасною архітектурою театр не поступається кращим театрам Європи.

Архітектура всередині приміщення виконана в стилі пізнього рококо. Зал для глядачів є досить цікавим, адже унікальна акустика дає можливість глядачам почути шепіт із сцени, незалежно від того, в якій частині залу сидить глядач.
 
                                                                         
 
На сцені Одеського театру опери та балету виступали відомі композитори, співаки і танцюристи.

В першій половині ХХ ст. в театрі виникла пожежа, під час якої постраждала сцена і зал. Згодом, тут провели ремонтні роботи і театр знову почав працювати.

Починаючи з 1955 року в театрі тричі проводили ремонтні та реставраційні роботи. Так як, будівля театру почала руйнуватись, то спочатку виникла потреба в укріпленні фундаменту. Через 9 років проводять повну реставрацію будівлі: зовні та всередині. В результаті того, що будівля театру знову почала руйнуватись, незважаючи на численні заходи, які були проведені по зміцненню фундаменту, було вирішено провести капітальну реставрацію у 1996 році, яка тривала до 2007 року.

Відвідавши театр опери і балету, ви зможете отримати задоволення не тільки від чудового спектаклю, але й від прекрасної архітектури залу, яка вражає своїми розкішними орнаментами з тонкою позолотою.