Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Ефективне управління компанію.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Відкриття власної справи

Ефективне управління компанію.

 


Після вирішення фінансової проблеми при заснуванні чи купівлі фірми, Вам доведеться  чимало попрацювати над наступними завданням – управління нею.

 

Більшість бізнесменів, працюючи по 16 годин на добу, віддаючи власній справі всі сили, здоров'я, енергію, гроші, в якийсь невдалий момент помічають, що ні на кого спертися, нема на кого покласти відповідальність за певну роботу, зрештою нема з кого спитати за промахи й невдачі. 

 

Як правило, часто в малому підприємстві трапляється так, що виконуючи різнопланову  роботу, власник фірми легко може упустити з поля зору загальну картину бізнесової справи.

 

Тому дуже важливо в успішному розвитку фірми  не упустити той момент, коли  варто запросити на роботу спеціаліста в певній галузі (секретар, менеджер, бухгалтер,  юрист, експедитор, продавець чи ін.).  Кожна конкретна робота передбачає безліч нюансів та деталей, яких одна людина може фізично не осягнути.

 

Звичайно, слід зважити у виборі необхідного персоналу, щоб не виявилося, що замість реальної допомоги, вони стали тягарем чи зайвим баластом для фірми.  Дуже часто від певного працівника залежить доля підприємства.

 

Однією з найскладніших управлінських проблем  нової фірми  -  пошук шляхів досягнення успіху. Часто неприємні непередбачувані ситуації  виникають, коли засновник  бере на себе роль менеджера. Багатьом з тих, кому легко вдається "запуск" нового підприємства, важко вдається  адаптуватися до потреб його подальшого розширення, коли необхідно змінити стратегію розвитку фірми  виділенням додаткового фінансування, прийняттям нового персоналу, розширенням асортиментів товарів, робіт чи послуг, придбанням необхідної техніки та інше.