Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Користуйтеся франшизою.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Відкриття власної справи

Користуйтеся франшизою.

 

Франшиза як спосіб організації своєї справи досить поширена  при  організації діяльності нового підприємства - це вкладення капіталу, яке дає можливість використовувати торгівельну марку іншої компанії і продавати її товари або послуги в певному регіоні. За це право утримувач франшизи (ліцензіат), як правило власник дрібної фірми, платить компанії, що надає франшизу (ліцензіару), первинний внесок, а згодом вносить і щомісячну плату.

Існує три основні типи франшизи.

Франшиза на ПРОДАЖ ГОТОВОГО ТОВАРУ : утримувач франшизи (ліцензіат) платить корпорації, що видала франшизу (ліцензіару), за право продавати товари з її торгівельною маркою. Ці товари утримувач франшизи купує у ліцензіара і після цього перепродує. До цієї категорії  відносяться фірми, скажімо,  з продажу автомобілів і бензоколонки.

Франшиза на ВИРОБНИЦТВО ТОВАРІВ:  ліцензіат отримує від компанії право на виробництво і збут її товарів причому він використовує сировину і матеріали, куплені у цієї компанії. Прикладом може служити завод по розливу безалкогольних напоїв.

Франшиза на ВИД ДІЯЛЬНОСТІ : ліцензіат купує право на відкриття власної фірми з використанням назви корпорації-ліцензіара і збереженням профілю її діяльності. Ланцюг закусочних є типовим прикладом такого роду франшизи.

Франшиза є досить популярною, адже її використання має ряд переваг як серед ліцензіара ( він створює міцний фундамент для своєї компанії, поширюючи власний бізнес, не витрачаючи на це коштів та отримуючи регулярний дохід), так і для ліцензіата ( це можливість використання перевірених економічних методів ліцензіара, порівняно малий ризик). Ліцензіар  також може  надавати фінансову, консультативну допомогу в питаннях реклами, податків і інших проблемам бізнесу, а також по керівництву повсякденною діяльністю підприємства, що працює на основі франшизи.