Компанія "Портал"
лідер по поставці та
монтажу ліфтів
та ескалаторів
http://tehportal.com.ua

 Izamet
Ліфти Izamet 
 ідеальне
 співвідношення
 ціни та якості 
 http://izamet.com.ua
windy Polska - Windy, Schody ruchome

Що загрожує Вашому бізнесу.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукЕлектронна адреса

Практика захисту власного бізнесу

Що загрожує Вашому бізнесу?

 

 

Будь-який бізнес так чи інакше повинен бути готовим до розпізнавання всіх небезпечних для власного існування явищ, та ефективно їх знешкоджувати або, принаймні правильно реагувати на них.

 

Існує ряд зовнішніх загроз Вашому бізнесу, з якими боротися майже неможливо.

Це т. зв. державницькі загрози, до яких відносять неадекватність законодавства (неузгодженість, суперечливість обов'язкових до виконання законів, актів, виданих різними органами влади. Боротися з цим можна тільки через судові органи, при цьому підвищуючи якість юридичного та бухгалтерського супроводу), кризові явища в  економіці, адміністративне маніпулювання валютним курсом, митними тарифами, податками, протекціонізм ( податкові пільги, корупція, навмисна дезінформація та ін.)

 

Також бізнес інколи стикається з форс-мажорними явищами, які явно й безповоротньо можуть зруйнувати всі попередні надбання  ( це надзвичайні події, катастрофи, війни, соціальна напруженість та ін.).

 

Реальну й найпоширенішу небезпеку Вашому бізнесу  становлять конкурентні загрози, зокрема, недобросовісна конкурентна боротьба, що спрямована на обдурювання споживачів та проявляється в промисловому шпигунстві, реальному підриву економічних, правових  та кадрових позицій конкурента (крадіжки, знищення товарів, переманювання спеціалістів, незаконне використання торгової марки, неправдивий компромат та недобросовісна реклама, що підриває репутацію конкурента та ін.).

 

Часто спокійний розвиток бізнесу порушують загрози з боку кримінальних структур. Зазвичай діяьність криміналу починається з пропозицій „даху”, отого віртуального захисту, причому не завжди чесного, внаслідок чого кримінал може стати співвласником або єдиним власником Вашого бізнесу. Не гребує кримінал і вимаганням акцій, грошей,  псуванням, розкраданням, шантажем, і навіть вбивствами.

 

До зовнішніх загроз також належать шахрайські фірми-одноденки, які щезають після того як отримають необхідну суму грошей. До речі, жодна кримінальна справа стосовно шахрайства, що розквітло в 1991році на Україні, через невідповідність законодавства, відсутність досвіду судової практики, чітко організовану продуманість своєї ідеї чи з інших причин не доведена до кінця.

 

До внутрішніх загроз вашому бізнесу належать:

 

внутрішні конфлікти між керівниками підприємства та персоналом;

 

управлінська некомпетентність, відсутність професіоналізму у керівництві підприємством;

 

помилкова кадрова політика (родичі, друзі, знайомі...),

 

порушення та крадіжки з боку персоналу підприємства;